Skocz do zawartości

Synta 8, ES'y i inne bajery


AoiStar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam na sprzedaż trochę sprzętu, mam zamiar zabrać się za astrofoto, więc sprzedaję praktycznie wszystko co do tej pory zgromadziłem. Do wszystkich cen należy doliczyć jeszcze koszty wysyłki. W grę wchodzi również odbiór osobisty w Poznaniu lub Gorzowie Wielkopolskim.

 

1. Wszystkim dobrze znana Synta 8", lustro nieporysowane, lekko przykurzone. Sama tuba gdzieniegdzie ma jakieś ryski i lekkie obicia, ale to nie przeszkadza w niczym. Do synty są dokupione śruby kolimacyjne, tzw Bob's knobs. Oczywiście w skład zestawu również wchodzą oba kitowce czyli 25mm i 10mm. Wolałbym uniknąć wysyłki, preferowałbym odbiór w Poznaniu lub Gorzowie Wielkopolskim. Ew. mogę dowieźć w okolicy Gorzowa Wlkp. do tych 30-40km.

 

Cena : 900zł

 

Qvgpbh.jpg

 

6GyGKt.jpg

 

hCa2r3.jpg

 

2. Okular Explore Scientific 14mm 82* Ar - jestem drugim właścicielem, użyty przeze mnie może 4-5 raz. Stan idealny.

 

Cena : 500zł

 

WfWJbO.jpg

 

SCnhkH.jpg

 

6T5PPI.jpg

 

3. Okular Explore Scientific 6,7mm 82* Ar - jestem drugim właścicielem, użyty 2-3 razy . Stan idealny.

 

Cena : 500zł

 

NXUyPn.jpg

 

6SIxsG.jpg

 

7XlTtU.jpg

 

4. Okular Vixen LV 5mm - za dużo nie jestem w stanie powiedzieć o tym okularze, wiem tylko, że nie jest dostępny w sklepach. Używałem go parę razy i jest w porządku, zero rys na optyce.

 

Cena : 350zł

 

JNlxsr.jpg

 

4QqgDv.jpg

 

aSW6Ui.jpg

 

5. Okular SWAN 15mm - dobry okular jak na tę półkę cenową. Osobiście najlepiej mi się go używało, dobry kontrast. Zero rys na optyce.

 

Cena : 300zł

 

27i5dt.jpg

 

YhXYGL.jpg

 

yn23Cz.jpg

 

6. Okular Baader Hyperion 21mm - dość znany okular, bardzo ostry, gwiazdy jak szpileczki. Optyka bez zarzutu.

 

Cena : 300zł

 

xnFRny.jpg

 

1la6JI.jpg

 

95olxF.jpg

 

7. Filtr polaryzycyjny polaryzacyjny Celestron 1,25", przepuszcza od 5-30% światła, stan idealny, pudełko troszkę pomasakrowane, ale już takim go kupiłem.

 

Cena : 110zł

 

CZgumA.jpg

 

lw8tpI.jpg

 

8. Filtr Orion ULTRABLOCK 2" - dość rzadki filtr, niestety nie jest w stanie nieskazitelnym. Porysowalem go w ten sposób, że po wkręceniu w clampringa chciałem włożyć ES'a 14mm. Niestety tulejka ES'a jest nieco dłuższa niż sam clampring, przez co końcówka ocierała o szkło i efekt jest jaki jest. Jednak przy używaniu z okularami 1,25" nie ma to najmniejszego wpływu na obraz, nie mam pojęcia jak jest w przypadku 2" okularów.

 

Cena : 300zł

 

opp0jP.jpg

 

Qx7jZd.jpg

 

9. Adapter do projekcji okularowej do smartfonów.

 

Cena : 30zł

 

YNr5kN.jpg

 

10. Kolimator laserowy 1,25". Posiadam dowód zakupu, kupiony w tym roku w okresie letnim. Posiada rysę na tulejce od śruby w wyciągu i lekko wytarte silikonowe zaślepki, które zakrywają śruby kolimacyjne.

 

Cena : 120zł

 

YOqEM1.jpg

 

PjN6Ld.jpg

 

J31VOA.jpg

 

11. Clamp ringi 1,25" z gwintem na filtry 2", 2 sztuki, jedna GSO, drgua jakiś noname, obie są tej samej wysokości.

 

Cena : 40zł za sztukę

 

daO7wQ.jpg

 

LyRVhE.jpg

 

 

Edytowane przez AoiStar
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SYNTA - AKTUALNE

2. ES 14MM - W TRAKCIE SPRZEDAŻY

3. ES 6,7MM - AKTUALNE

4. VIXEN - AKTUALNE

5. SWAN - AKTUALNE

6. HYPERION - SPRZEDANE

7. CELESTRON - AKTUALNE

8. ULTRABLOCK - AKTUALNE

9. ADAPTER - W TRAKCIE SPRZEDAŻY

10. KOLIMATOR - AKTUALNE

11. GSO - W TRAKCIE SPRZEDAŻY ; NO NAME - AKTUALNE

Edytowane przez AoiStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jestem zainteresowany Syntką! Z tego co widzę, jest kompletna (a nawet śrubki)? Bardzo proszę również o krótkie info odnośnie jej ekspoatacji oraz o cenę przesyłki (niestety, tylko wysyłka w okolice Wwa wchodzi w grę) piotrgozdera@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SYNTA - W TRAKCIE SPRZEDAŻY

2. ES 14MM - W TRAKCIE SPRZEDAŻY

3. ES 6,7MM - SPRZEDANE

4. VIXEN - AKTUALNE

5. SWAN - AKTUALNE

6. HYPERION - SPRZEDANE

7. CELESTRON - SPRZEDANE

8. ULTRABLOCK - AKTUALNE

9. ADAPTER - W TRAKCIE SPRZEDAŻY

10. KOLIMATOR - W TRAKCIE SPRZEDAŻY

11. GSO - AKTUALNE ; NO NAME - AKTUALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SYNTA - AKTUALNE - 850zł ( jestem w stanie wysłać )

2. ES 14MM - SPRZEDANE

3. ES 6,7MM - SPRZEDANE

4. VIXEN - AKTUALNE - 300zl

5. SWAN - AKTUALNE - 250zł

6. HYPERION - SPRZEDANE

7. CELESTRON - SPRZEDANE

8. ULTRABLOCK - SPRZEDANE

9. ADAPTER - SPRZEDANE

10. KOLIMATOR - SPRZEDANE

11. GSO - SPRZEDANE ; NO NAME - SPRZEDANE



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.