Skocz do zawartości

Sprzedam Celestron NexStar Evolution 6"


xaos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

życie ostatnio mnie nie rozpieszcza, a wręcz zmusza do trudnych decyzji, dlatego z wielkim bólem serca sprzedaję, kupiony w sierpniu 2015, mój ukochany teleskop Celestron NexStar Evolution 6", stan sprzętu praktycznie idealny. Użyty był ledwo kilkanaście razy.

 

Był też bohaterem kilku moich emocjonalnych wpisów w internecie: Tu, tu i tu.

Uwielbiam sprzęty nie powodujące frustracji u użytkownika i ten właśnie takim sprzętem jest.

 

Dane techniczne i dokładny opis teleskopu znajduje się tu: https://deltaoptical.pl/teleskop-celestron-nexstar-evolution-6,d3502.html

 

Sprzedaję dokładnie sklepowy zestaw, wraz z oryginalnym opakowaniem i akcesoriami:

  • kątówka 90*
  • okular Celestron Plossl 40 mm
  • Celestron Plossl 13 mm
  • statyw stalowy
  • montaż z GoTo Evolution
  • tuba SCT 6"
  • szukacz laserowy - star pointer
  • pilot NexStar +
  • zasilacz sieciowy
  • zaślepki
  • instrukcja
  • gwarancja

dodatkowo w prezencie dodaję:

  • DIY odrośnik

Odbiór osobisty Warszawa (Michałowice).

 

Na koniec chcę tylko dodać, że sprzedaję z bardzo poważnych powodów rodzinnych i marzę o tym aby jak sytuacja się unormuje kupić znowu dokładnie taki sam teleskop w przyszłości. Dlatego zostawiam sobie mnóstwo akcesoriów, które do niego dokupiłem, szukacz, nasadka binokularowa, visualback, kątówka pryzmatyczna itp... ech... długo by gadać...

 

Cena 5000 zł.

sct01.jpg

sct02.jpg

sct03.jpg

sct04.jpg

sct05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.