Skocz do zawartości

VIII Zimowy Zlot


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę na to że sypnie trochę śniegiem lub w ostateczność wypogodzi się :)

 

Oby tylko śniegiem nie sypnęło w Gorlicach, Jaśle, Krośnie lub Bardejovie - świeży śnieg drastycznie zwiększa LP.

 

Ja akurat w piątek wieczorem będę jechał z Krakowa do Krosna. Na razie długoterminowe prognozy są na ten czas w miarę niezłe, więc może Was na chwilę odwiedzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne:

 

Czy będziecie mieli rzutnik z wejściem VIDEO (pojedynczy żółty port żeński) oraz jakiś sprzęt grający z wejściami Audio (dwa porty żeńskie na wtyki "czincz" czerwony i biały) ??

Edytowane przez Lukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się do Was wybieram. Koledzy, szykujcie młotek, przecinak, pilarkę, szlifierkę i spawarkę do przeróbki Canona. , aha i dajcie Adamo coś na koncentrację, bo po nocnych manewrach mogą mu się trząść ręce. Zebraliście na pewno tyle materiału, że jego obróbka trwała do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot trwa w najlepsze. Wczorajsza nocka może nie należała do tych "najlepszych", ale momentami pogoda pokazała swoje pazurki.

 

5431.jpg

 

PS. Kilka osób rozkładających sprzęt widziało wczorajszego Bolida. Widok urywający niektóre części ciała.

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego ,że niech żałują wszyscy nieobecni. To były fantastyczne 3 dni spędzone w doborowym towarzystwie. Pogoda częściowo dopisała , mieliśmy jedną trochę mroźną , jednak bardzo udaną nockę obserwacyjną . Dziękuję Adamo i Bodiemu za zorganizowanie zlotu. Jak zwykle nie obyło się bez wydarzeń zapadających w pamięć i będących symbolami poszczególnych zlotów. Jednym z nich będzie na pewno hasło "Twarz myślą nieskażona" .Wszyscy zapamiętają też testowanie sprzętu przez Panasmarasa na Roberciu , podobno było to wszytko bezinteresowne, ale niektórzy coś wspominali o niewyparzonym pysku Robercia :D

 

z.jpg

 

Była okazja przetestować nowo nabyty sprzęt

 

z2.jpg

 

Kto zmarzł mógł się ogrzać przy grilu

 

z3.jpg

 

 

 

 

 

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie. Zabieram teleskop, więc nie życzę sobie chmur.

 

No i miałem rację. Piękna, mroźna noc dała nam mnóstwo frajdy. Aż wstyd przyznać, że Pablitus (znany od tego zlotu pod troszkę inną nazwą :rofl: ) był użyty przeze mnie dopiero pierwszy raz. Obrazy powalały na kolana. Galaktyki w Wielkiej Niedźwiedzicy, otwarte w Perseuszu i Kasjopei czy wisienka na torcie - M42, wywoływały emocjonalny orgazm u oglądających :szczerbaty: .

Piękne niebo, zlot i dobry sprzęt, to gotowa recepta na obserwacyjną ucztę.

Dziękuję uczestnikom i organizatorom za towarzystwo, dobrą zabawę i za to, że znosili moje zachowanie nie wystawiając mnie przy okazji na dwór (czy pole, jak kto woli :D ) . Do zobaczyska w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.