Skocz do zawartości

Delta Optical - Opinie


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chwalicie DO, że ja musze się na nich pożalić. Jak ostatnio zamawiałem folię Baadera w Delta Optical to otrzymałem ją niestarannie zapakowaną, dodatkowo dostałem większy kawałek niż jest potrzebny na filtr do 15cm teleskopu, a w poprzedniej dostawie folię docieli na wymiar tzn. dostałem mniejszy kawałek i mniej za niego zapłaciłem. Jak dwa lata temu kupowałem teleskop to wysłali go na adres faktury, a nie na adres dostawy, dodatkowo dołączyli złą oprawkę na filtr słoneczny (do innego teleskopu). Ktoś wtedy musiał być tam strasznie roztrzepany.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dawno temu kupiłem tam pierwszy teleskop - maka!

oraz parę innych rzeczy.

pamiętam że umawiałem się z deltą na kupowanie okularów "na próbę" żeby wybrać te które mi się podobają a resztę odsyłam.

zawsze był sympatyczny kontakt i odpowiedzi na również głupie pytania początkującego astronauty ^_^

 

 

Ja też kupuję w tym sklepie - w Warszawie. Jest bardzo ok. Dobra i kompetentna obsługa. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie jestem zadowolony. Kupiłem okular na prezent dla bratanka a dostałem inny niż zamawiałem. Zadzwoniłem do Delty i obiecano mi, że naprawią błąd i za 2 dni kurier dostarczy zamówiony przeze mnie towar oraz odbierze ten niezamawiany. Uwierzyłem w zapewnienia i specjalnie przełożyłem spotkanie. Towar nie dotarł. Zadzwoniłem więc ponownie aby wyjaśnić sprawę i usłyszałem jakieś wykręty, że nie można się było do mnie wczoraj dodzwonić a trzeba zmienić fakturę. Cały czas byłem pod telefonem i żadnego nieodebranego połączenia nie miałem. Podniosło mi się ciśnienie. Obiecali dosłać okular na jutro. Zwykle mi się nie śpieszy i rozumiem pomyłkę, ale tym razem się wkurzyłem, bo z bratankiem zobaczymy się może za rok.

 

[edit: bo w emocjach nieskładnie piszę :)]

 

CD.

 

Tym razem przysłali to co trzeba i nawet dostałem prezent w ramach przeprosin. Gdyby tylko ktoś wcześniej nie olał sprawy, bo tak bardzo zależało mi terminie, to by było świetnie a tak jest tylko dobrze.

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziękuję Kierownikowi Serwisu DO za bardzo eleganckie i niespodziewane załatwienie problemu z moim Celestronem. Lornetka poszła do kolimacji 5 sierpnia, jednak były podobno jakieś problemy z nią tak, że na początek września jeszcze nie była gotowa. Ok 15 czy 20 września dostałem informację że jest już gotowa, ale że chciałem po nią przyjechać osobiście - nie było problemu z przechowaniem jej jeszcze przez kilka dni. Dziś odebrałem ją z serwisu - kolimacja była gratis, co jest bardzo ładnym gestem ze strony firmy. To moje drugie bardzo dobre doświadczenie z DO - pierwszy raz spisali się na medal przysyłając na cito folię do obserwacji zaćmienia słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W zeszłym tygodniu zakupiłem dobsona 10 gso + kolimator paczka wczoraj doszła (do Irlandii). Stan idealny dostałem 5% zniżki na sprzęt i dodatkowo lepszy kolimator bo ten co chciałem akurat nie było na stanie. Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu. Zostało jeszcze pobawić się sprzętem ale te chmurwy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest bitcon jest widocznie i tel.. Ciekawe jak ma się aktualnie do dolara albo euro? :D

 

Może cena zależy od tego kto kupuje ^_^ proszę nick z For-ów, zaraz podamy cenę ^_^

 

W zeszłym tygodniu zakupiłem dobsona 10 gso + kolimator paczka wczoraj doszła (do Irlandii). Stan idealny dostałem 5% zniżki na sprzęt i dodatkowo lepszy kolimator bo ten co chciałem akurat nie było na stanie. Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu. Zostało jeszcze pobawić się sprzętem ale te chmurwy :(

Śmieję się że gdybym kupił kamerę ASI na ostatniej akcji zakupowej to do dziś bym miał okazję wypróbować ją RAZ ^_^ a między czasie weszły nowe lepsze matryce, więc pytam, jaki sen kupować kamerkę dziś jeśli zanim będzie pogoda będą kolejne nowości :D

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może cena zależy od tego kto kupuje ^_^ proszę nick z For-ów, zaraz podamy cenę ^_^

 

 

Śmieję się że gdybym kupił kamerę ASI na ostatniej akcji zakupowej to do dziś bym miał okazję wypróbować ją RAZ ^_^ a między czasie weszły nowe lepsze matryce, więc pytam, jaki sen kupować kamerkę dziś jeśli zanim będzie pogoda będą kolejne nowości :D

 

Wg twojej teorii nie należy kamery kupować nigdy. Przecież zawsze po zakupie wyjdzie nowy model (kwestia czasu).

 

PS. A co ty tak kamery u konkurencji oglądasz zamiast przyjść do kolegi i dać mu zarobić na chleb? ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg twojej teorii nie należy kamery kupować nigdy. Przecież zawsze po zakupie wyjdzie nowy model (kwestia czasu).

 

PS. A co ty tak kamery u konkurencji oglądasz zamiast przyjść do kolegi i dać mu zarobić na chleb? ;)

 

Rozglądam się tylko :P Pogody nagminnie nie ma więc czekam,. Co chwila nowość, co chwila usprawnienia, co dziś za 4 tys. "jutro" będzie za 3, gdzie tu się spieszyć :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg twojej teorii nie należy kamery kupować nigdy. Przecież zawsze po zakupie wyjdzie nowy model (kwestia czasu).

 

PS. A co ty tak kamery u konkurencji oglądasz zamiast przyjść do kolegi i dać mu zarobić na chleb? ;)

Ale chyba jak Ktoś u Ciebie nie kupi to nie będziesz go obgadywał i obrażał jak przywódca/"ekspert" z innego sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam - chciałem kolegom z DO podbić oglądalność wątku lekką kontrowersją ;) Rynek jest dzięki Bogu wolny i każdy kupuje gdzie chce - choć chciałbym być najlepszym partnerem w tematach astrofotograficznych (bo lubię) - kiedyś, jak na to zasłużę.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam taki rodzaj podania ceny jak w pierwszych 27 pozycjach, bardzo usprawnia on podejmowanie decyzji zakupowych :wacko:

 

https://deltaoptical.pl/blizej_nieba/?cid=171&sort=1

 

Pewnie Delta ma umowę z operatorem telekoma i dzielą zyski z opłat za te telefony w sprawie cen.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może ja też dodam swoją opinię:

Na początku roku zamawiałem GSO10" i soczewkę barlowa z gwintem T2. Dzień po zamówieniu przesyłka dotarła dobrze zapakowana w dwa pudła i styropian, a pudełka z akcesoriami były dodatkowo owinięte folią bąbelkową. Soczewkę wrzucili luzem do pudła z tubą :( w dodatku barlow, jaki przyszedł był bez gwintu T2 :( ale już stwierdziłem, że trudno i zamówiłem z innego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.