Skocz do zawartości

Astroshop - Opinie


Paether

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia powinna zawierać informacje o produkcie, który został zakupiony oraz w miarę możliwości wszystkie elementy robienia zakupów w tym sklepie (stopień skomplikowania procesu zakupowego, doradztwo, ocena obsługi, szybkość wysyłki, możliwość i skuteczność reklamacji).

 

Opinie powinny dotyczyć konkretnych przypadków. Opisuj tylko swoje doświadczenia związane z konkretnym zakupem, nie publikuj komentarzy dotyczących zasłyszanych historii.

 

Bez względu na to, czy opinia jest pozytywna czy negatywna – dodaj ją. Każda recenzja, opisująca prawdziwą sytuację jest bezcenna dla pozostałych kupujących.

 
______________________________________________________
 
W tym temacie oceniamy zakupy w sklepie Astroshop
 
as-logo.jpg
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie na etapie zakupu lornetki 28x110 Omegon. Zamówienie zostało złożone jeszcze 22 grudnia 2015, później po świętach i nowym roku, bo w okresie świątecznym i międzyświątecznym był problem z dodzwonieniem się. Telefonicznie uzgadnialiśmy sposób zapłaty, ponieważ bank w którym mam swoje konto chciał za przelew na niemieckie konto Astroshop prawie 200 zeta dodatkowo. W końcu tuż po nowym roku zamówienie zostało przyjęte w formie za pobraniem. I tak oczekuję już od tygodnia na przesyłkę, na razie nic się nie dzieje, żadnych e-maili. Tłumaczę sobie że, może jeszcze świeto trzech króli opóźnia i czekam! Poinformuję jak sprawa się wyjaśni, jutro będę jeszcze dzwonił do miłej pani z Astroshop, która to obsługuje polskie telefony.

 

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeczywiście PayPal byłby dobrym rozwiązaniem. Jednak moje obawy związane z zakupem czegoś z zagranicy, blokowały mnie. E-maila dostałem od razu po złożeniu zamówienia. Po moim telefonie i e-mailu sprawa ruszyła. Lornetkę wysłano w środę, a w poniedziałek kurier zawitał u mnie (18.01.2016). Pierwsze wrażenia odnośnie tego sprzętu w innym poście. Wspomnę tylko, że lornetka była dobrze zabezpieczona, choć brak było naklejek na opakowaniu "uwaga szkło" lub soś podobnego. Podsumowując: myślę że w przyszłości moje obawy zakupu w Astroshop będą mniejsze. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie uzgadnialiśmy sposób zapłaty, ponieważ bank w którym mam swoje konto chciał za przelew na niemieckie konto Astroshop prawie 200 zeta dodatkowo.

 

A pytałeś w swoim banku o przelew SEPA? W banku, w którym mam rachunek oszczędnościowy w PLN koszt takiego przelewu (na zagraniczne konto sklepu za zakupy, których cena wyrażona jest w EUR) to 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Znalazłem na astroshop.pl napęd do focusera za 1186 zł czyli ok 285 euro. Ten sam napęd na astroshop.eu kosztuje 345 euro i nie wiem ile finalnie zapłacę. Czy jak klikne 1186 to dokładnie tyle zapłacę czy ściągnie mi równowartość 345 euro po przeliczeniu z danego dnia? Jak sądzicie? Czy obowiązuje cena z momentu kliknięcia "kup" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci taki drogi fokuser? Znacznie taniej kupisz u MateuszaW. Super wykonanie, super jakość, super funkcje, super działanie, super.... itd.itp.

 

Właśnie , muszę się z nim skontaktować. Też o tym myślałem, chociaż nie lubię chałupnictwa to może się przekonam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie , muszę się z nim skontaktować. Też o tym myślałem, chociaż nie lubię chałupnictwa to może się przekonam ...

 

Mówiąc o chałupnictwie, obrażasz :icon_wink: dobrego rzemieślnika jakim jest Mateusz.

Jego fokuser to absolutnie pełen profesjonalizm!

 

A propos chałupnictwa: dowiadywałeś się w jakich warunkach powstają inne tego typu niskonakładowe produkcje?

Tam to jest dopiero chałupnictwo!

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dodam świeże wiadomości:

Zamówienie po południu w poniedziałek. Towar dostępny od ręki. Płatność pay-pal.

Wtorek 13.00 paczka nadana z Gersthofen.

Środa 3,00 paczka opuszcza Norymbergię

Środa 14.00 paczka dociera do centrum kuriera k. Łodzi

Czwartek 11.00 paczka u mnie.

Gumisie zjedzone.

Nie znać, że to paczka z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adam_Jesion napisał:

Przy okazji, jak przed zakupem klikniecie w baner Astroshop u nas na forum, to Astroshop dorzuci dużo złota do skarbca Astropolis (od każdego takiego zakupu). Z góry dzięki :)

Samo wejście z Forum też punktuje, czy tylko zakończone zakupem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.