Skocz do zawartości

[Crowdfunding] Z głową w gwiazdach LIVE - Wójcicki prosi o wsparcie :)


Karol Wójcicki

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy! UDAŁO SIĘ! :) <3
W zaledwie 10 godzin udało się zebrać 11 tys zł na kontynuowanie projektu "Z głową w gwiazdach LIVE"! DZIĘKUJĘ WAM! :)
To jednak nie koniec. Kampania zaplanowana jest na kolejne... 1,5 miesiąca! Oczywiście tak długo trzymać jej nie ma sensu ale jeszcze kilka dni może dać niezwykły efekt.
11 tys zł o które prosiłem to połowa sumy całej inwestycji. Jeśli uda się zebrać więcej to będzie mi łatwiej w sfinansowaniu całości (drugą połowę miałem dorzucać z własnej kieszeni). Będę mógł wtedy również pomyśleć o inwestycji w kolejne sprzęty:
- dodatkowe obiektywy
- obrotową głowicę azymutalną pod kamerę i teleskop
- lepszy statyw z filmową głowicą
- oprogramowanie do streamowania w lepszej jakości
- wsparcie kolejnej wyprawy za koło podbiegunowy (na którą będziecie mogli zabrać się ze mną!)
Jeśli dorzuciliście swoją cegiełkę do mojego wsparcia mojej pasji, to proszę Was już tylko o jedno - udostępnijcie dla mnie poniższy link i poproście o wsparcie swoich znajomych :)

https://polakpotrafi.pl/projekt/karol-wojcicki-przybliza-kosmos?utm_source=index
Jeszcze raz BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ! :)
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie koniec. Kampania zaplanowana jest na kolejne... 1,5 miesiąca! Oczywiście tak długo trzymać jej nie ma sensu ale jeszcze kilka dni może dać niezwykły efekt.

 

Trzymaj... Ludzie wiedzą, że te pieniądze nie będą zmarnowane a Ty będziesz mógł zainwestować je w dodatkowy sprzęt.

 

 

bylo prosic o 100tysi, albo i 200..... ludzie daja.

Oj, niekoniecznie. Obserwując portal polakpotrafi wiele projektów jest niezakończonych. Trzeba sobą coś reprezentować, to wtedy jest szansa powodzenia. Karol ma już wyrobioną "markę", dlatego byłem pewien, że akcja zakończy się powodzeniem, ale że w 10 godzin? Gratulacje...

Edytowane przez amatorastro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę tutaj napisać, że bardzo podoba mi się projekt "Z głową w gwiazdach LIVE". Nie chodzi mi tutaj o samo promowanie naszego wspaniałego hobby, a oto, że Ty doskonale pokazujesz ludziom niezaznajomionym w temacie, jak to naprawdę wygląda. Często ludzie są nastawieni do widoków z Hubbla i jak zerkną pierwszy raz przez teleskop to są zawiedzeni: "Dlaczego to tak słabo widać?" albo "Dlaczego to nie jest kolorowe?". Do tego wydaje się im, że wystarczy zwykła bezchmurna noc i postawienie teleskopu na balkonie, a dobrze wiemy, że do tego dochodzi m.in. seeing, zanieczyszczenie powietrza i straszliwe LP. Co do tego ostatniego, to wzbudzasz w ludziach świadomość jak zwykłe latarnie potrafią odbierać nam coś, co jeszcze sto lat temu było oczywiste - ciemne niebo. I dochodząc do sedna sprawy - mimo tych wszystkich przeciwności ludziom takie widoki się podobają i pewnie nie jeden już szuka jaki teleskop kupić (przy tym dobrze już wie, jak mniej więcej będą wyglądały z niego widoki). To wszystko robisz z wielkim zaangażowaniem (i poświęceniem ;)) co doskonale widać. Do kolejnych zalet tego projektu należy też niewątpliwie Twój sposób mówienia ("na luzie", prosto i zrozumiale dla każdego - aż chce się słuchać) oraz to, że widz nie musi nawet wstawać z krzesła, żeby to wszystko oglądać.

Dlatego też postanowiłem Cię wesprzeć, pozdrawiam :)

Edytowane przez antwito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.