Skocz do zawartości

ANKIETA - charakterystyka i nastroje miłośników astronomii


Rekomendowane odpowiedzi

Nie czuję się kompetentny do odpowiedzi na niektóre pytania i kurcze nie mogę wysłać niepełnej ankiety.

 

Nie potrzeba jakichś szczególnych kompetencji. Wystarczy zainteresowanie astronomią. Te trudniejsze pytania są właśnie dlatego stopniowane: bardzo źle - 1, bardzo dobrze - 5.

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w pytaniu: "Jak uważasz, od jakiej kwoty można zacząć przygodę z astronomią?" na pewno miał być wielokrotny wybór?

 

W kilku pytaniach brakowało mi czegoś w rodzaju np 3,5 :)

 

A w pytaniu o to, jak nas widzą inni odpowiedzi typu: "nie mają pojęcia, kto to jest miłośnik astronomii".

 

Nie wiem, czy możesz jeszcze dokonać zmian, tak tylko piszę :)

 

Generalnie świetna inicjatywa, sam już dawno marzyłem o poznaniu odpowiedzi na wiele z tych pytań w kontekście społeczności :) Dobra robota! Miejmy nadzieję, że zainteresowanie będzie spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w pytaniu: "Jak uważasz, od jakiej kwoty można zacząć przygodę z astronomią?" na pewno miał być wielokrotny wybór?

 

 

Słuszna uwaga! Popełniłem błąd, ale już nie mogę tego zmienić, bo stracę już uzyskane dane z tego pytania. Mam nadzieję, że każdy zaznaczy jedną opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa ciekawa, ale tak samo nie wiedziałem, dlaczego jest możliwość zaznaczenia wielu w kwocie (zaznaczyłem wszystkie wzwyż kwoty od wybranego).

Poza tym ciekawy pomysł.

 

Następna ankieta jaka i jeśli powstanie powinna dotyczyć wszystkiego poza pytaniami nt. astronomii, by poznać typowego miłośnika astronomii. :)

Edytowane przez PlanesFlyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa ciekawa, ale tak samo nie wiedziałem, dlaczego jest możliwość zaznaczenia wielu w kwocie (zaznaczyłem wszystkie wzwyż kwoty od wybranego).

 

Nie ma większego problemu. Wynikiem i tak będzie ta dominująca kwota zebrana z wszystkich głosów.

Dodałem też adnotację to pierwszego postu oraz do treści pytania.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ankieta ciekawa ze względu na sposób wyboru odpowiedzi. Można było dać więcej pytań ale z drugiej strony za długa ankieta powoduję że na ostatnie odpowiada się już mało przemyślanie. To moje zdanie ale i też o tym gdzieś czytałem. Ankieta oczywiście wypełniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pozytywny odzew! Do tej pory uzbierałem prawie 200 wypełnionych ankiet!

Ankieta idzie pełną parą na wszystkich trzech forach. Wyniki będą bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że przy okazji publikacji wyników wyciągniemy z tego ciekawe wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.