Skocz do zawartości

Przedwiosenna wyprzedaż! Canon 30D, Laser, Eq3-2, Walizki, głowica foto, i inne


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

1. Na sprzedaż mam montaż EQ3-2 biały w stanie bardzo dobrym, minimalne ślady użytkowania. Pełen komplet fabryczny, tj. głowica, 2 pokrętła, 2 przeciwwagi, statyw + dodatkowo walizka. W montażu wymieniłem statyw na solidniejszy drewniany. Jeżeli ktoś woli aluminiowy LT1 to mogę sprzedać z aluminiowym, cały czas go posiadam, ale z drewnianym obraz jest dużo stabilniejszy. Montaż nie był przeciążany, wszystko w bardzo dobrym stanie co widać po zdjęciach. Walizka pomieści głowicę, pręt przeciwwagi, 2 przeciwwagi oraz pokrętła mikroruchów. Cena 550 zł + wysyłka 50 zł w 2 kartonach.

 

2. Canon 30D, w stanie dobrym, widać już ślady użytkowania no ale nie ma to wpływu na funkcjonalność aparatu. W aparacie nie chodzi jedynie wbudowana lampa, ale całą reszta działa idealnie. Aparat jeszcze długo posłuży czy to w astrofoto czy zwykłej fotografii. Sprzedaję z oryginalną ładowarką oraz jednym akumulatorkiem, zamiennikiem. Cena 280 zł + wysyłka 16 zł.

 

3. Grip programowalny z LCD do Canona 20,30,40D. Dzięki temu gripowi możemy zaprogramować sobie interwały z jakimi mają robić się zdjęcia. Reszta funkcji jak w normalnym gripie ;). Używałem go z Canonem 40D. Stan gripa bardzo dobry z małymi śladami użytkowania. Cena 90 zł + wysyłka 16 zł.

 

4. Aluminiowa walizka w bardzo dobrym stanie, w pełni sprawna, posiada małe ślady użytkowania. Solidnie wykonana z okuciami w narożnikach. Wymiary wewnętrzne: 44 x 31,5 x 15cm. Cena 40 zł + wysyłka 16 zł.

 

5. Aluminiowa walizka w stanie niemal idealnym, bardzo solidnie wykonana, dodatkowo wypełniona gąbką tak jak widać na zdjęciach. Najsolidniejsza walizka z tych jakie sprzedaję, produkcja niemiecka. Cena 60 zł + wysyłka 16 zł.

 

6. Głowica PZO w pełni sprawna. Sprzedaję z 2 śrubkami foto. Cena 25 zł + wysyłka 15 zł.

 

7. Motofocus Sky-Watcher. Stan bardzo dobry, w pełni sprawny. Sprzedaję tylko z 1 mocowaniem, które widoczne jest na zdjęciu, drugiego nie mogę znaleźć. Cena 85 zł + wysyłka 15 zł.

 

8. Nowy, nieużywany adapter Manfrotto MN577 wraz z płytką/szybkozłączką. Jest bliźniaczym modelem do 501, pasuje do wszystkich głowic manfrotto obsługujących ten standard np. 500A, 500AH, 701HDV, 501, 503, 505. Świetnie nadaje się również do astrofoto. Posiadam taki drugi i jest na stałe przykręcony do dovetaila. Mocowanie do bez problemu radzi sobie np. z Canonem 70-200/2.8 L. Jest to chyba najbardziej stabilne rozwiązanie tego typu. Ponadto można bez problemu wyważyć zestaw przesuwając szynę w przód i tył. Adapter posiada od spodu mocowanie 3/8" oraz 1/4", widać na zdjęciach. W skład wchodzą również 2 śrubki foto: 3/8" oraz 1/4". Cena 100 zł + wysyłka 15 zł kurierem lub 8 zł pocztą polską w kopercie. Najtańsza oferta na allegro to 145 zł + wysyłka tak więc u mnie można kupić sporo taniej :).

 

9. Płytka PU100 w standardzie Arca Swiss, kupiłem sobie płytkę PU150 więc ta nie jest mi potrzebna. Płytka nowa, nieużywana. Cena 34 zł + wysyłka kurierem 15 zł lub 8 zł pocztą polską w kopercie. Na allegro kosztuje 47 zł + wysyłka ;)

 

10. Bardzo mocny, zielony laser z uszczelnieniami. Używany dosłownie 2-3 razy. Jest to najsolidniejszy laser jaki miałem dotąd w ręku. Wykonanie jest świetne, moc również dobra, zdecydowanie przewyższa wszystkie lasery w sklepach astro, zjada je po prostu na śniadanie. Posiada regulację ogniskowania wiązki światła, zapala zapałki i balony! Wyposażony w uszczelki po obydwu stronach dzięki czemu wilgoć nie przedostanie się do sekcji zasilania. Zasilany jest akumulatorkiem 16850 3,7V. Sprzedaję wraz z wysokiej jakości akumulatorem, nie tanią chińszczyzną. Cena 80 zł + wysyłka 15 zł kurierem lub 8 zł w kopercie pocztą polską.

 

11. Sprzedam lampę Canon 420EZ dedykowaną do aparatów analogowych. Można ją również wyzwalać bezprzewodowo, ja tak właśnie ją wykorzystywałem. Lampa w pełni sprawna w bardzo dobrym stanie. Cena 65 zł + wysyłka 15 zł.

 

12. Adapter z szybkozłączką, Adapter Posiada mocowanie 1/4" oraz szybkozłączkę ze śrubką 1/4" czyli standardową foto. Wykonany jest w całości z tworzywa ale dosyć solidnego, nie posiada luzów. Cena 15 zł + wysyłka pocztą polską w kopercie bąbelkowej 7 zł.

 

13. Nowa, nieużywana bateria do Canona 350D oraz wieli kompaktów. Cena 15 zł + wysyłka pocztą polską w kopercie bąbelkowej 7 zł.

 

W razie propozycji, wątpliwości itp, proszę śmiało pisać na PW.

eq30.jpg

eq31.jpg

eq32.jpg

eq33.jpg

eq34.jpg

eq35.jpg

eq36.jpg

eq37.jpg

eq38.jpg

eq39.jpg

canon1.jpg

canon2.jpg

canon3.jpg

grip1.jpg

grip2.jpg

grip3.jpg

bateria350D.jpg

pzo1.jpg

pzo2.jpg

adaptermanfrotto1.jpg

adaptermanfrotto2.jpg

adaptermanfrotto3.jpg

adaptermanfrotto4.jpg

arcaswiss1.jpg

arcaswiss2.jpg

1walizka1.jpg

1walizka2.jpg

2walizka1.jpg

2walizka2.jpg

2walizka3.jpg

laser1.jpg

laser2.jpg

laser3.jpg

motofocus1.jpg

motofocus2.jpg

lampa1.jpg

lampa2.jpg

stopka1.jpg

stopka2.jpg

stopka3.jpg

stopka4.jpg

grip1.jpg

grip2.jpg

grip3.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność zgłoszeń:

 

Motofocus (pozycja 7) - rezerwacja DarX86 (wyprzedził Łukasza o minutę :D ), drugi w kolejce Łukasz83

 

Walizki (pozycja 4 i 5) - rezerwacja DarX86, drugi w kolejności jest Winter a trzeci Piotr4D.

 

Laser (pozycja 10) - pierwszy na PW był Lemarc, drugi w kolejce jest Jarek Ciechanowski

 

EQ3-2 (Pozycja 1) tomeczc

 

Głowica PZO i Adapter Manfrotto 577 (pozycja 6 i 8) - Loxley

 

Zaraz powysyłam PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tayson to nie jest dovetail, to szybkozłączka do głowic w standardzie arca-swiss. One są zdecydowanie mniejsze ;)

 

Ponadto:

 

EQ3-2 (poz. 1) obniżka do 500 zł + wysyłka.

 

Na sprzedaż mam jeszcze futerał Hama o wymiarach wewnętrznych:

Średnica 11,5

Wysokość 22,5 cm

W środku są 2 okrągłe "wkładki" dzięki, którym możemy regulować sobie wysokość futerału. Futerał w stanie idealnym.

Cena 25 zł + wysyłka 15 zł. Nowy kosztuje ok. 80-90 zł.

futeralhama1.jpg

futeralhama2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja oraz kilka nowych rzeczy na sprzedaż.

 

1. EQ3-2 ze statywem drewnianym lub alu - 480 zł + wysyłka 50 zł.

2. Canon 30D - rezerwacja do 2 marca.

3. Grip programowalny - rezerwacja do 2 marca.

4. Aluminiowa walizka - sprzedane.

5. Aluminiowa walizka - sprzedane.

6. Głowica PZO - sprzedane.

7. Motofocus SW - sprzedane.

8. Adapter Manfrotto MN577 - sprzedane.

9. Płytka Arca-Swiss PU-100 - 34 zł + wysyłka 8 zł.

10. Zielony Laser - sprzedany.

11. Lampa Canon 420EZ - rezerwacja do 2 marca.

12. Adapter z szybkozłączką - 10 zł + wysyłka 8 zł.

13. Nowa bateria do Canona 350D - 10 zł + wysyłka.

14. Futerał Hama - 20 zł + wysyłka 15 zł.

15. Adapter w standardzie Arca-Swiss - 60 zł + wysyłka 8 zł. Jest to ultra-sztywne rozwiązanie umożliwiające zamontowanie aparatu na głowicy, dovetailu itp. Adapter posiada gwint foto 3/8" oraz adapter na 1/4" oraz śrubkę foto 3/8".

16. Śrubka fotograficzna w standardzie 1/4" - 5 zł + wysyłka 8 zł.

adapter1.jpg

adapter2.jpg

adapter3.jpg

srubka1.jpg

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

Sprzedane:

1. EQ3-2 ze statywem drewnianym - sprzedane

2. Canon 30D - sprzedane

3. Grip programowalny - sprzedane

4. Aluminiowa walizka - sprzedane.

5. Aluminiowa walizka - sprzedane.

6. Głowica PZO - sprzedane.

7. Motofocus SW - sprzedane.

8. Adapter Manfrotto MN577 - sprzedane.

10. Zielony Laser - sprzedany.

12. Adapter z szybkozłączką - sprzedane

 

Pozostały:

 

9. Płytka Arca-Swiss PU-100 - 34 zł + wysyłka 8 zł.

11. Lampa Canon 420EZ - 60 zł + wysyłka 15 zł.

13. Nowa bateria do Canona 350D - 10 zł + wysyłka 9 zł.

4. Futerał Hama - 20 zł + wysyłka 15 zł.

15. Adapter w standardzie Arca-Swiss - 60 zł + wysyłka 8 zł. Jest to ultra-sztywne rozwiązanie umożliwiające zamontowanie aparatu na głowicy, dovetailu itp. Adapter posiada gwint foto 3/8" oraz adapter na 1/4" oraz śrubkę foto 3/8".

16. Śrubka fotograficzna w standardzie 1/4" - 5 zł + wysyłka 7 zł.

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały:

 

9. Płytka Arca-Swiss PU-100 - 34 zł + wysyłka 8 zł.

11. Lampa Canon 420EZ - 55 zł + wysyłka 15 zł.

13. Nowa bateria do Canona 350D - 10 zł + wysyłka.

14. Futerał Hama - 20 zł + wysyłka 15 zł.

15. Adapter w standardzie Arca-Swiss - 57 zł + wysyłka 8 zł. Jest to ultra-sztywne rozwiązanie umożliwiające zamontowanie aparatu na głowicy, dovetailu itp. Adapter posiada gwint foto 3/8" oraz adapter na 1/4" oraz śrubkę foto 3/8".

16. Śrubka fotograficzna w standardzie 1/4" - 5 zł + wysyłka 8 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

 

Pozostały:

 

9. Płytka Arca-Swiss PU-100 - 34 zł + wysyłka 8 zł.

11. Lampa Canon 420EZ - 55 zł + wysyłka 15 zł.

14. Futerał Hama - 20 zł + wysyłka 15 zł.

15. Adapter w standardzie Arca-Swiss - 57 zł + wysyłka 8 zł. Jest to ultra-sztywne rozwiązanie umożliwiające zamontowanie aparatu na głowicy, dovetailu itp. Adapter posiada gwint foto 3/8" oraz adapter na 1/4" oraz śrubkę foto 3/8".

16. Śrubka fotograficzna w standardzie 1/4" - 5 zł + wysyłka 8 zł.

 

13. Nowa bateria do Canona 350D - oddam za darmo, kupujący poniesie tylko koszty wysyłki, czyli wysyłka + koperta bąbelkowa - 9 zł.

Jeżeli ktoś jest czymś zainteresowany to czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.