Skocz do zawartości

13 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się na pokładzie!!

 

Od razu informuję, że przyjeżdża ze mną Nikon D810A - profesjonalna lustrzanka do astrofotografii ---> do wykorzystania przez WSZYSTKICH chętnych (będę miał przejściówkę "bagnet F / 2")

Przywiozę też sporo DOBRYCH lornetek Nikona - do Waszej dyspozycji w dzień i w nocy!

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się na pokładzie!!

 

Od razu informuję, że przyjeżdża ze mną Nikon D810A - profesjonalna lustrzanka do astrofotografii ---> do wykorzystania przez WSZYSTKICH chętnych (będę miał przejściówkę "bagnet F / 2")

Przywiozę też sporo DOBRYCH lornetek Nikona - do Waszej dyspozycji w dzień i w nocy!

 

Mam nadzieję, że zdążą w TS-ie przerobić mojego canona 6D - jestem ciekaw porównania live :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pierwszy raz wybieram . I mam pytanie - jak to wygląda z zasilaniem? Czy trzeba zabrać jakieś aku , czy też można sie podłaczyć do sieci elektrycznej jakimś przedłużaczem?

Edit : Tak to jest jak sie nie czyta poprzednich postów:)

Edytowane przez Duser
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się dużo prelekcji i dyskusji. Prawdopodobnie zaczniemy już we czwartek wieczorem.

Postaram się w weeked przygotować już plan prelekcji i ogólny rozkład jazdy.

Dla osób które jadą po raz pierwszy jeszcze napisze instrukcję obsługi zlotu :) nie jest trudna do przyswojenia.

Najważniejszą rzeczą jest aby dotrzeć do biura zlotu które znajduje się w pierwszym domku o nazwie Bartnik.

Czyli wjeżdżamy do ośrodka w prawo do góry i pierwszy domek po prawej. Tam wciskacie "login" i jesteście na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się też dowiedzieć co warto zabrać aby nie musieć pożyczać lub jeździć do sklepów. Nie wiem co to może być ale może coś takiego jest.

A druga sprawa to taka czy ktoś pomoże mi wyregulować montaż ? :icon_razz:

Edytowane przez Winter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe Astrozegary bardzo się spodobały więc zostałem poproszony o wykonanie wiosennych Astrozegarów,

tylko że tym razem w trosze w szerszym kadrze :)

 

 

Jeszcze prawie 3 tygodnie, wieeeczność :)

 

Fajne, mój z zimówki wisi dumnie na ścianie wzbudzając ciekawość i zazdrość :P

 

IMAG1099.jpg

 

BTW, jakby była pogoda pisałby się ktoś na małą "wycieczkę biegową" - na przykład Ustrzyki G. -> Tarnica - > Wołosate -> Ustrzyki?

Tempo truchtowe, rekreacyjne (ok 7:00-7:30/km). Całość około 2,5 - 3h

Ewentualnie inna trasa 15-20km...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że zdążą w TS-ie przerobić mojego canona 6D - jestem ciekaw porównania live :D

Myślę, że osób zainteresowanych takim porównaniem będzie więcej - chętnie udostępnię "aparaturę"

Przywiozę też ciekawe lornetki turystyczno-dzienne ("dzienniki") oraz przede wszystkim fajne nocne (zwane przeze mnie zdrobniale: "nocniki")

 

Z innej beczki: chętnie podłączę się do jakieś ekipy ruszającej w góry za dnia. Są chętni na bieszczadzkie wóczenie?

Edytowane przez Marcin_G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.