Skocz do zawartości

Tuba SCT 6" XLT Starbright + dodatki


zbignieww

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomniałem w innym wątku o sprzedaży, że ciułam na lornetę z TS, więc zdecydowałem się wystawić do sprzedaży - jak w temacie: SCT 6" OTA + dodatki. Ujmę to w pkt, by łatwiej było w komunikacji.

 

1. SCT 6" OTA - stan bdb, tak optyka, kolimacja jak i mechanika ( ostrzenie lustrem ). Bez zadrapan itp, oczywiście

dowetail jest poznaczony śrubą blokującą. Sklepowy szukacz 6x30 wymieniony za orygin. Celestrona

9x50

Możliwość dokupienia ( u mnie, taniej ! ) visual back 2" do okularów 2". Do sprzedaży wyposażony jest

w visual back 1,25" w którym jest nowa kątówka pryzmatyczna 90 st, dająca ziemskie obrazy

Cena 1750.- zł

 

418_22_02_16_1_03_25.jpeg

 

Ta kątóweczka WO 45st w zasadzie nie jest do sprzedaży, ale gdyby się ktoś uparł, to (poza konkursem :) )

sprzedam za 300.-zł ; stan idealny !

 

418_22_02_16_1_06_48.jpeg

 

A tak by to wyglądało przy założeniu visual back 2" , który także oferuję taniej.

 

 

2. Odraszacz, ATM i moja "duma" , ponieważ trzeba było wymyśleć sposób, jak go nasunąć dość głęboko, gdy na przeszkodzie stoi dowetail.

Cena 40.- zł

 

418_22_02_16_1_07_55.jpeg

 

3. Filtr słoneczny - pierwsze w życiu moje ATM w astrosprzęcie, udany start :)

 

Cena 40.- zł

 

418_22_02_16_1_09_58.jpeg

 

 

4. Visual back 2" z gwintem do SCT 6" http://deltaoptical.pl/blizej_nieba/adapter-delta-optical-gso-2sct,d2371.html

 

Cena 50.- zł

418_22_02_16_1_06_48.jpeg

 

Widoczny tutaj dobrze, z kątówką ( sprzedana ) i hyperionem ( nie do sprzedania ) - dwucalowe

 

5. Kuferek firmowy, ale dla Maka 6", nieco większy - wyściółka lekko adaptowana do SCT 6". Stan bdb.!

https://deltaoptical.pl/blizej_nieba/walizka-aluminiowa-sky-watcher-mak-150,d809.html

 

Cena 250.- zł

 

418_22_02_16_1_13_47.jpeg

 

6. A tak to wygląda ułożone grzecznie w kuferku. Jest miejsce na filtr słoneczny, kątówkę 2", visual back 2"

i jeszcze by się tam co-nieco zmieściło.

 

418_22_02_16_1_12_38.jpeg

 

Zachęcam do kupna, takiej okazji dłuuugo nie będzie !!! :))) Najchętniej pozbył bym się w całości, ale dużo zależy od tego, co będzie chciał potencjalny nabywca tuby. Z naturalnych względów zależy mi przedewszystkim na sprzedaży w pierwszej kolejności tuby i kuferku.

 

Transport i koszty - to odrębny temat. Mieszkam w Ostrawie, dla obniżenia kosztów wysyłał bym w Polsce, prawdopodobnie z Cieszyna. Koszt przesyłki zawsze po stronie kupującego. Amen :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.