Skocz do zawartości

Montaż Celestron Nexstar 4/5 SE w stanie BDB


Esmen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedaję montaż Celestron Nexstar 4/5 SE z GOTO.

Używany w stanie BDB.

Parametry każdy znajdzie w necie.

Pracował z maczkiem 102, ale producent przewiduje udźwig ca 4kg. W komplecie półka której nie ma zdjęciu.

Posiada klin paralaktyczny i stosowny tryb śledzenia.

Polecam.

Cena 900zł.

Preferuję odbiór osobisty, ale w tej cenie jestem w stanie wysłać.

Pozdrawiam.

post-24907-0-37796700-1459422431_thumb.jpg

post-24907-0-06064600-1459422447_thumb.jpg

post-24907-0-05519100-1459422462_thumb.jpg

post-24907-0-82287600-1459422476_thumb.jpg

post-24907-0-21256100-1459422491_thumb.jpg

post-24907-0-76121300-1459422503_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Kolego , wiesz o tym że w zestawie z Power Tankiem nie było odpowiedniego przewodu aby sprawdzić wyjścia 3V , 6V i 9V.

Skoro już piszesz sam w temacie jak sprawy się mają to dostałeś PW że po użyciu kabla który nie dawno zakupiłem okazuje się iż Power Tank pali bezpieczniki i daje zwarcie na tych gniazdach , gdyby takowy kabel był w zestawie to miał bym możliwość sprawdzenia wszystkiego zaraz po otrzymaniu przesyłki , ale że nie było takiego kabla i dopiero teraz stałem się jego posiadaczem to wada Power tanka wyszła dopiero teraz.

Tak jak Ci napisałem na PW , oddałem go do elektronika , który sprawdzi co jest przyczyną , jeżeli błahostka to nie ma sprawy a jeżeli coś poważniejszego to zwrócisz mi koszty ewentualnej naprawy i po sprawie.

Myślę że to uczciwe rozwiązanie sprawy i nie musisz się tłumaczyć publicznie , gdyż jeszcze nikt publicznie nic Ci nie zarzuca.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć.

Power tank już pracuje , okazało się iż przewód od zasilania tych trzech gniazd był urwany , możliwe że przepalony.

Pozdrawiam Krzysztof."

Rozumiem, że to zamyka temat.

Pozdrawiam.

Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Tak jak pisałem wcześniej że przyczyną może być błahostka , temat jest zamknięty a swoja drogą to zastanawia mnie fakt że dochodziło do palenia bezpieczników , możliwe że urwany wewnątrz przewód przywierał gdzieś końcówką i było zwarcie.

I tego nie wiedzą nawet "Najstarsi Górale".

 

Pozdrawiam Krzysztof. :icon_wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.