Skocz do zawartości

Teleskop GSO Dobson 12” M-CRF


Eternal84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, pierwszy raz piszę na tym forum. Praktycznie 4 lata temu zakupiłem teleskop GSO 12 Dobson ze sklepu Astrokrak z myślą że spełniam swoje marzenie.Teraz gdy mam porządny teleskop wszystki zapał zgasł. Po pierwszym roku powinienem go sprzedać ale splacalem kredyt (zakupiony na raty) i bylo mi szkoda sprzedawać. W praktyce wyszło że do obserwacji wynioslem go może góra 10 razy. Tak więc zdecydowałem sie na sprzedaż teleskopu. Komuś posłuży lepiej niz mnie. Nie będę wypisywal parametrów bo te są napewno znane. Jutro postaram się wstawić zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrocilem się do Was pasjonatów nocnego nieba bo kto inny może chcieć kupić takowy sprzęt. Jak kupilem telepa to nie macie pojęcia ile czasu musiałem słuchać że mam nierówno pod sufitem i po co mi to potrzebne. Wystawilem ogłoszenie na fb i nikt nawet slowem nie zapyta. Bardzo niszowe hobby. Chcę sprzedać teleskop bo mam zamiar kupić sobie wykrywacz metali. Coś kosztem czegoś niestety. Najchetniej bym go nie sprzedawal bo w sumie kosztowal mnie na raty 5600 zł. Moja głupota że wziąłem kredyt gotówkowy na dowolny cel. Cztery lata sie meczylem a teraz chcę sprzedać. Interes życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz jak wyglądają inne ogłoszenia. Opis przedmiotu, stan, cena, sposób wysyłki, zdjęcia. Potem każdy kontaktuje się na PW, czasem pisząc odpowiedź do tematu typu "poszło PW". To jest po to, aby poinformować innych, że mogą poczekać w kolejce. Zawsze tak było i zawsze działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam ci przykład kupiłem w grudniu teleskop sk 1309 z eq2 po 4 miesiącach uznalem że to nie to jednak poszedł za 420 zł. I poszedłem po rozum do głowy szukałem uzywki tym bardziej i padlo na dobsona 8 cali flex. To już zostanie ze mna jako docelowy sprzęt widoki jak dla mnie nieziemskie. Więc uważam jak koledzy że 2300 to duzo. Rozwaz powaznie ich opinie. Sa dowiadczeni bardziej niz ja i wiedza co mówią. Ja tez nie mogłem sie pogodzic że po 4 miesiącach strata 200 zł. Ale co tam mam duzo lepszy sprzęt warty tej zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.