Skocz do zawartości

SCT Celestron C8 XLT


Tom-cio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed chwilą dowiedziałem się, że jestem drugi w kolejce, co wobec braku oficjalnej (wcześniejszej) rezerwacji tu na forum jest dla mnie co najmniej niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od "sprzedawcy "Jest jeszcze PW... Teleskop w trakcie sprzedaży. Sorry." Jak dla mnie infantylne. Poniżej poziomu krytyki. Mam nadzieję, że Admin się tym zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego żenującego tematu. Nabijanie postów z dupy.

(PS. Tak, czekam na upomnienie..)

 

:) Tak z perspektywy czasu.. Nawet nie polowałem na C8, ale dziś popijając Jack'a z colą trafiłem za ten wątek postanawiając "w sekundzie" zmienić C6 na C8. Poruszone poniżej "emocje" to kwestia elementarnej uczciwości i sprawiedliwości. "Jakoś przeżyję" bez C8, bez zrozumienia nazwijmy to środowiska, ale patrząc na te fora, i Wasze i Maniaka nie mogę się powstrzymać od refleksji istnienia pewnej kliki onanistów, adoratorów postów, nabijaczy licznika kliknięć czy czegokolwiek innego nie mającego nic wspólnego z tematem, a wielbiącego bez użycia mózgu posty swoich kolegów z forum, bądź też czekających na okazję rozluźnienia palców klikaczy klawiaturowych. Pozdrawiam kimkolwiek, czymkolwiek jesteście.

Edytowane przez seg
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od "sprzedawcy "Jest jeszcze PW... Teleskop w trakcie sprzedaży. Sorry." Jak dla mnie infantylne. Poniżej poziomu krytyki. Mam nadzieję, że Admin się tym zainteresuje.

 

SCT to fajny teleskop, ale nie lubi nerwowej obsługi...

Jutro jestem umówiony z kupującym, jeśli nie weźmie - dam Ci znać, choć po tym co tu pokazałeś, to nie wiem czy chcę Ci cokolwiek sprzedać!?

 

 

Nawet na tym nie byłeś ;)

 

Dzięki Peather :thmbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wiesz, czy chcesz mi go sprzedać? :) Rozwiążę Twój problem "egzystencjalny" - nie chcę go od Ciebie. Nie zasługujesz na miano uczciwego i rzetelnego sprzedawcy, czyli w skrócie - jak najdalej od Ciebie. Co do reszty - patrz moje wywody o onanistach.

Edytowane przez seg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego żenującego tematu. Nabijanie postów z dupy.

(PS. Tak, czekam na upomnienie..)

 

:) Tak z perspektywy czasu.. Nawet nie polowałem na C8, ale dziś popijając Jack'a z colą trafiłem za ten wątek postanawiając "w sekundzie" zmienić C6 na C8. Poruszone poniżej "emocje" to kwestia elementarnej uczciwości i sprawiedliwości. "Jakoś przeżyję" bez C8, bez zrozumienia nazwijmy to środowiska, ale patrząc na te fora, i Wasze i Maniaka nie mogę się powstrzymać od refleksji istnienia pewnej kliki onanistów, adoratorów postów, nabijaczy licznika kliknięć czy czegokolwiek innego nie mającego nic wspólnego z tematem, a wielbiącego bez użycia mózgu posty swoich kolegów z forum, bądź też czekających na okazję rozluźnienia palców klikaczy klawiaturowych. Pozdrawiam kimkolwiek, czymkolwiek jesteście.

 

Idź do lekarza :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego żenującego tematu. Nabijanie postów z dupy.

(PS. Tak, czekam na upomnienie..)

 

:) Tak z perspektywy czasu.. Nawet nie polowałem na C8, ale dziś popijając Jack'a z colą trafiłem za ten wątek postanawiając "w sekundzie" zmienić C6 na C8. Poruszone poniżej "emocje" to kwestia elementarnej uczciwości i sprawiedliwości. "Jakoś przeżyję" bez C8, bez zrozumienia nazwijmy to środowiska, ale patrząc na te fora, i Wasze i Maniaka nie mogę się powstrzymać od refleksji istnienia pewnej kliki onanistów, adoratorów postów, nabijaczy licznika kliknięć czy czegokolwiek innego nie mającego nic wspólnego z tematem, a wielbiącego bez użycia mózgu posty swoich kolegów z forum, bądź też czekających na okazję rozluźnienia palców klikaczy klawiaturowych. Pozdrawiam kimkolwiek, czymkolwiek jesteście.

Chłopie odstaw tego 'Jacka', czymkolwiek go tam tam rozcienczasz, bo Ci szkodzi.

 

Sent from ASUS Zenfone by Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wglądu do PW, ale może być taka sytuacja, że ktoś napisał tylko PW (bez odezwania się w temacie). Nie każdy to robi, zresztą mi również zdarzyło się kilka razy na giełdzie. Nie będę też wnikał w minuty, gdyż nie mam jak sprawdzić.

 

Panie seg, prosiłbym się na razie uspokoić. Ja mówiąc szczerze, sam bym był chętny na zakup tego sprzętu. Jednak i tak sytuacja finansowa na to nie pozwala. Dlatego nie dziwię się tak szybkiej reakcji, jednak decyzję pozostawiam administratorowi (z powyższych powodów).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świętym prawem sprzedającego jest, odstąpienie sprzętu komu się chce i za ile się chce. Jeżeli nie było rezerwacji albo innych form kontaktu przez które kupujący może domniemywać, że może liczyć na pierwszeństwo w zakupie, to sprzedający nie jest czymkolwiek zobligowany do sprzedaży przedmiotu tej osobie. W razie wątpliwości, patrz pierwszy akapit.

Edytowane przez Piotr4d
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wessel

A poza tym są osoby, którym nawet przy wcześniejszej rezerwacji sprzętu bym nie sprzedał. Raz się sparzyłem i wystarczy. Nauczka dla innych- nigdy nie pokazujcie gdzie mieszkacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.