Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znajomy robi dorywczo skrzynie transportowe (flight case), myślę że sporo osób może być zainteresowanych alternatywą dla większych producentów. Sam korzystałem z usług paco-cases i wiem, że dobra skrzynia transportowa to gwarant dowiezienia sprzętu (teleskopu, okularów itd) w jednym kawałku :) Cenowo skrzynie znajomego to około 2/3 ceny większych producentów, jakościowo przynajmniej ten sam poziom, co widać na załączonych zdjęciach. Nie jest to oferta biznesowa, po prostu dowiedziałem się o fajnej alternatywie i chcę się tym z Wami podzielić :)

 

Znajomy nie posiada strony internetowej więc wkleję jako cytat:

 

 

Wykonuję wzmacniane skrzynie transportowe (tzw. flight case) na wymiar. W standardzie:
- czarna laminowana sklejka grubości 6.5mm
- profile aluminiowe, stalowe narożniki i klamry
- solidne kasetowe zamki i uchwyty, zawiasy z blokadą otwarcia przy 90 stopni
- komplet gumowych nóżek lub kół transportowych (także z hamulcem)
- całość wnętrza wyklejana pianką tapicerską (najczęściej grubość 10 lub 20mm)

Najchętniej zbieram wymiary osobiście (wizyta u klienta w obrębie Wrocławia w cenie).
Jest możliwość zastosowania innej grubości sklejki/innego materiału/podzespołów/wyściółki lub dodatkowych komponentów (rączka teleskopowa, dodatkowe przegrody w środku, rozłączane wieko/dno itd.) - wszelkie możliwośći do konsultacji, tak żeby dopasować funkcjonalność, rozmiar skrzyni i układ wnętrza do konkretnego zastosowania i potrzeb.

Zapraszam do kontaktu:
krzysztof.dynia(at)gmail.com

 

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pytać osobiście, bo cena zależy również od wyposażenia dodatkowego: zamki, rączki, kółka, grubości pianki (chociaż tam gdzie pianka konieczna nie jest polecam twardy styropian budowlany + wykładzina).

 

Mi skrzynie o wymiarach wewnętrznych 1030x390x400 z 20mm gąbką wycenił na 600zł czyli 70% ceny paco-cases przy czym jego byłaby z lepszym wyposażeniem. Dlatego też przeróbki, które po roku używania skrzyni uważam za raczej konieczne chcę zrobić właśnie u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli branduje je na allegro jako LightCase - to mam jego skrzynkę, głównie robi dla muzyków - ja mam podobną tylko okucia płaskie a nie kuliste, i dodatkowo jest z blachy aluminiowej uszczelnianej silikonem na łączeniach, jedyne co sam musiałem zrobić to wypełnienie z gąbki, bo nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli branduje je na allegro jako LightCase - to mam jego skrzynkę, głównie robi dla muzyków - ja mam podobną tylko okucia płaskie a nie kuliste, i dodatkowo jest z blachy aluminiowej uszczelnianej silikonem na łączeniach, jedyne co sam musiałem zrobić to wypełnienie z gąbki, bo nie było.

 

Nie, to nie on. Nie wiem skąd to skojarzenie :P

 

http://www.paco-cases.pl/tez robi,

mam od nich na 9,25 cala

 

Tak jak pisałem, mam od nich walizkę robioną na zamówienie, ale będę przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.