Skocz do zawartości

teleskop słoneczny IstarOptical 150/1500 etalon Lunt 50


renims

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dla poważnie zainteresowanych mam mega ofertę bo zmniejszam ilość swoich słonecznych zabawek. W Polsce są tylko dwa takie. Teleskop słoneczny IstarOptical 150/1500 mega lekki ok. 7-8kg. Tubus wykonany z włókna węglowego w specjalistycznej niemieckiej firmie na zamówienie. Obiektyw wykonała jedna z najlepszych znanych firm IstarOptical na którego czekałem 14 miesięcy. Obiektyw jest specjalny do obserwacji słońca w H-alfa ale cudnie widać przez niego również księżyc i planety. Całość jest działająca w idealnym nienaruszonym stanie. Zamontowany etalon z ciśnieniową regulacją daje mega kontrastowe i dokładne obrazy jakich się nie powstydzisz. Moje zdjęcia słońca były publikowane w kilku gazetach. Lunt50 to model 2015 rok i jest cały w komplecie. Więc za cenę 11500 masz dwa teleskopy. Proszę o poważne oferty bez zbędnych komentarzy.

1615734792026468.jpg

1615734805359800.jpg

1615734822026465.jpg

2.jpg

9.jpg

Edytowane przez renims
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.