Skocz do zawartości

Opinie o polowanie.bazarek.pl?


Rekomendowane odpowiedzi

co prawda przyznam ze z astrokrakiem mialem podobne zabawy... 2015-12-09 mieli TS 65MM F/6.5 QUADRUPLET wystawiony na stronie swojej za 2440zl (tak samo jak http://astromarket.pl/teleskopy/refraktor-ts-apo65q-65-420mm-ota.html),po kontakcie emailem z pytaniem o dostepnosci poinformowali mnie ze nagle cena 2699zł... a teraz sobie dodali na stronie ponad tysiac i chca 3 876,00zł... wiec jak widac poluja na jelenie nie jedni.

 

Czemu nie kupisz normalnie w delcie, albo w przypadku braku stanu magazynowego w zachodnim sklepie? Oni tam z racji dużo większego rynku takiego Atika dostarczą w ciągu 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czemu nie kupisz normalnie w delcie, albo w przypadku braku stanu magazynowego w zachodnim sklepie? Oni tam z racji dużo większego rynku takiego Atika dostarczą w ciągu 2 dni.

gdybym mial nie limitowana sume na wydatki to wiadomo ze w Delcie bym wszystko kupowal... co do zachodnich sklepow, jesli w Polsce mnie ktos wykołuje to tak jak Huncyt powiedzial, w Polsce sa opcje jak policja albo droga sądowa, poza granica, realistycznie, nie ma takich szans jak cie ktos oszuka. ale na szczescie jeszcze do tej pory do tego nie doszlo

Edytowane przez StanW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilunia. Sa opcje, ale gdyby były skuteczne, to nie byłoby żadnych firm-krzaków ani osób oferujących sprzęt którego nie posiadają i nie majacych zamiaru kiedykolwiek go dostarczyć. Dysponują tylko zdjeciem i opisem - i nigdy nie zobaczysz niczego poza kontem do wpłaty na jakiegoś słupa i tymże zdjęciem - to są oszuści. Nadal najbezpieczniejsza forma zakupów to jechać i zobaczyć samemu ( choć mi sie zdarzyło że chciałem kupić sprzęt od gościa, który "pożyczył" go od znajomego - gdyby nie moja czujność, to może i dostałbym paserstwo - facet dostal kilka zarzutów i siedzi tam gdzie jego miejsce :) ). Jak nie możemy samemu sprawdzić kontrahenta, to patrzymy w internet. Sprawdzamy NIP, REGON, czy sa pelne dane firmy. Na google maps można sprawdzic siedzibę, czy sprzedawca prowadzi również sklep. Sprawdzamy opinię, pytamy znajomych czy tam kupowali, pytamy na forum zwiazanym z ta dziedzina. Dlaczego to wszystko? Bo lubimy swoje pieniazki i jak wspieramy kogoś charytatywnie to robimy to z własnej nieprzymuszonej woli. :)

Taki ATIK, niewazne który bo każdy ma sporą cenę, to duży wydatek. Chyba że ma sie kilkuset hektarowe pole naftowe gdzies na Bliskim Wschodzie. :)

Chcesz kupić z pewnością otrzymania - wybierz sklep który jest w stanie dostarczyć taki towar. To nie chleb że kupisz w prawie każdym spożywczym. Albo poczekaj aż ktoś będzie sprzedawał na giełdzie. Pojedź, obejrzyj, zapłać i ciesz się zakupem. Używany na pewno będzie tańszy. Albo poczekaj i dozbieraj. Co nagle - to po diable :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Huncyt, zapomnialem dodac kropke po "tak jak Huncyt powiedzial, w Polsce sa opcje jak policja albo droga sądowa", reszta bylo moja gadka :)
Co do Delty, oni co prawda tez wystawiaja zeczy ktorych nie maja, ostatnio na Atik co kupilem wlasnie od nich czekalem 7 tygodni... no ale przynajmniej nadal opcja placenia przy odbiorze. Ale na takie ryzyko (ze kupca moze zmienic zdanie) tylko stac wieksze sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przepraszam wszystkich niezadowolonych z naszego sklepu.

Już pisałem wcześniej że nie mamy stanów magazynowych,

gdy sie nie ma magazynu to niestety czasem wynikają problemy.
Z tego widze nikt z Was nie pisze żebyśmy kogoś oszukali na jakąkolwiek

kwote pieniężną, z czego się bardzo cieszymy gdyż nie robimy tego.
Zdarza nam się niestety że ściągamy coś drogiego a klient w międzyczasie zrezygnuje,
stąd niechęć do przesyłek pobraniowych, szczególnie w przypadku droższych zamówień.

Sprzęt astronomiczny raczej do tanich bym nie zaliczył.

BARDZO PROSIMY O ODROBINĘ TOLERANCJI
chcielibyśmy mieć samych zadowolonych klientów
www.polowanie.bazarek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym zapomniałem, ale skoro Pan Bazarek przypomniał, to mogę napisać moją przygodę z polowaniem ;-)

 

Rano 18 maja 2016 złożyłem zamówienie - pilot do EQ 3-2. Cena dobra, ale nie za darmo.

Pomimo wiedzy, że

Już pisałem wcześniej że nie mamy stanów magazynowych

ustalenie tego faktu (braku stanów magazynowych) zajęło 3 doby i rano 21 maja 2016 otrzymuję maila (cytuję naprawdę całość maila ze stopką):

 

witam
nie mamy na stanie
www.polowanie.bazarek.pl

 

Po pytaniu, co w związku z tym, dostałem genialne w swej prostocie pytanie:

chce Pan może coś podobnego ?

 

Grubo! :-)

Po kolejnych paru mailach otrzymałem zapewnienie, że otrzymam info o dostępności z zastrzeżeniem:

cena będzie już prawdopodobnie wyższa.

 

 

Olałem temat polowania i, co ciekawe, sprzedawca również to uczynił :-) Do dziś nie otrzymałem żadnej informacji o dostępności czy cenie.

Tak więc nawet tego nie komentuję, nie oceniam, ot taka przygoda z polowaniem.

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu chciałem dokonać zakupu w "bazarek.pl", cena była atrakcyjna. Zamówiłem wybrany towar za pobraniem / korzystając z takiej opcji, którą "bazarek" :read: proponował przy zakupie / niestety odmówiono mi po parokrotnych monitach :rtfm:, żądając przedpłaty bez określenia terminu realizacji. Zrezygnowałem z zakupu.

Edytowane przez sfd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zwróciłem uwagę na tutejsze opinie w temacie wzmiankowanego sklepu, kiedy oczekiwałem na odbiór już opłaconego towaru. Było to mniej więcej w czasie rozpętania dyskusji o polowanie.bazarek.pl (wraz z przyległościami). Przyznaję, że poczułem się trochę zaniepokojony. Tym bardziej, że kupowałem trochę w ciemno, transakcja w internecie bez osobistego taksowania towaru w salonie. Po trzecie trochę: cena była odrobinę okazyjna.

 

Moje zamówienie zmaterializowało się po około siedmiu dniach (w tym weekend). Sprawdzając nabytek pod kątem ewentualnych wad i możliwego wcześniejszego użytkowania, stwierdziłem brak podstaw do reklamacji. Co prawda, nie doszukałem się pewnego drobiażdżka, który winien był występować w komplecie, ale to akurat mucha, coś takiego przytrafiało się już innym osobom; prawdopodobnie zawinił dystrybutor. Ogólnie jestem zadowolony.

 

Dodam, że nie było zmian ceny po ustaniu negocjacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.