Skocz do zawartości

Akcja promocyjna Adama Jesiona


Piotr4d

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie jestem do końca odpowiednią osoba aby zakładać ten wątek, ale co tam przynajmniej coś się dzieje.

Obym tylko nie zapeszył.

W statusach Adam Jesion zapowiedział wakacyjną akcje promocyjną. Wywiązał się przy tym mała dyskusja.

Z zamieszczonego zestawienia wynika, że zapowiada się niezła okazja na zakup astro-sprzętu w atrakcyjnej cenie.

Adam dość enigmatycznie sformułował swoją zapowiedz co do asortymentu, osobiście liczę, jak zresztą wyraziłem to w statusach, że będą to kamery firmy ZWO. Macie jakieś swoje (poważne) typy.

Puki co musimy czkać cierpliwe na ostateczna ofertę.

Może jednak Adam uchyli rąbka tajemnicy...

 

Edit: usunąłem nie aktualne treści.

Edytowane przez Piotr4d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Astromarket nie wypalił ale Adam już raz zrobił super promo na astrotracki i skorzystało z tego wiele osób, dlatego poczekajmy, a nie zapeszajmy i nie dogryzajcie, jeśli nie macie zamiaru nic kupować. Człowiek chce pomóc, dać Wam szanse kupić nowy sprzet w dobrej cenie , a tu zaczyna się dogryzanie. Nie zdziwie się, jeżeli się z akcji wycofa.

Więcej wiary!

Edytowane przez Amper
  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te emocje. Rzuciłem luźny temat, choć przyznam, że jestem żywotnie zainteresowany zapowiedzią Adama, co by porozmawiać ewentualnie podywagować na ten temat. A po co zakładać temat np. o promocji w Delcie czy innym wydarzeniu.

Jest coś na rzeczy, to założyłem temat, a tu defetyzm i malkontenctwo. A po co, a nie uda się, a trzeba poczekać, a to jakiś szemrany interes, biadolicie i tyle. Gdy akcja ruszy Adam będzie wiedział jak ją poprowadzić.

Oczywiście z akcji mogą wyjść nici, ale na pewno taką postawą nie tworzymy pozytywnej atmosfery.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem niesamowicie ciekaw co sie kryje za tymi cyferkami :) Natomiast mysle ze Adam nie uchyli rabka tajemnicy, od razu zostanie podniesiona cala kurtyna :)

 

Przemknela mi przez glowe ZWO, ale troche nie pasuje mi zakres cen pokazany przez Adama. Moze to jednak cos innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Dogadywałem się jeszcze z producentem, bo uwierzcie na słowo - nie jest łatwo wrzucić na rynek coś, czego cena sprzedaży będzie mniejsza, niż cena dealerska (źle przeprowadzona formalnie będzie budzić protesty innych europejskich dealerów). To jednorazowa, zamknięta akcja, tylko dla użytkowników forum (być może nie będzie nawet widoczna bez zalogowania).

 

Nie zdradzam jeszcze detali, bo chcę zrobić Wam niespodziankę. Chcę to puścić dzisiaj, ale jestem z rodziną na wyjeździe weekendowym i moja żona i dziecko nie ułatwiają mi siedzenia przy komputerze i przygotowywania grafik do akcji :P

 

Po konsultacjach stwierdziłem, że akcję wyciągniemy do rekordowo długiego okresu. Zamówienia będziemy zbierać do końca wakacji i początku września. Wtedy dopiero będzie trzeba zapłacić, więc nie będzie trzeba się martwić problemem wakacjami i tym, że większość z nas ma już w tym okresie budżet rozdysponowany. Ilość egzemplarzy będzie ograniczona.

 

PS. Co do wietrzenia magazynu Astromarketu, to w sumie niegłupi pomysł. Jest tam trochę sprzętu, więc jak chcecie, to możemy go także wrzucić w przyszłości na "akcję".

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, naprawdę tak myślisz? Sądzisz, że jestem kimś, kto zrobi wyprzedaż starych rzeczy i publicznie zapowie, że to coś nowego, czego na rynku nie było???

 

Serio? Musisz mieć o mnie najgorsze zdanie :(

 

A zostały jakieś stare rzeczy? Jeśli tak, to wyprzedaż byłaby równie rewelacyjna jak zapowiedź wprowadzenia nowych produktów :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A zostały jakieś stare rzeczy? Jeśli tak, to wyprzedaż byłaby równie rewelacyjna jak zapowiedź wprowadzenia nowych produktów :)

Na pewno. Jacek robił remanent więc jak wróci z urlopu, to zobaczymy, co tam zalega. Niezależnie od tego, co będziemy robić ze sklepem w przyszłości chyba warto go zresetować magazynowo :D Ale to na spokojnie - najpierw zróbmy akcję wakacyjną z nową marką. Jak będzie sukces to powalczymy z kolejnymi rzeczami.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z rodziną na wyjeździe weekendowym i moja żona i dziecko nie ułatwiają mi siedzenia przy komputerze i przygotowywania grafik do akcji :P

 

Zazdroszczę! I zarazem uważam, że to też (pozytywnie) mówi o człowieku. Odpowiedzialnym - ta akcja to nie będzie jakieś wietrzenie zramolałych rzeczy.

Skoro wątek taki przedwstępny, taki trochę na luzie, to sugerowałbym, jak pojawi się lista konkretów, o szerszy opis najprostszego modelu co do najtańszego sposobu jego użycia.

Typu obrazek co na czym wisi co w co wsadzamy i jak z tego korzystamy.

Ciągle coś mi przeszkadza wejść w astrofotografię (ostatnio pralka automatyczna mi padła) ale i takich (jak ja) laików też warto mieć na uwadze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.