Skocz do zawartości

Akcja Promocyjna - kup nową kamerę w super cenie!


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja. W przeciągu weekendu osoby, które zamówiły kamery w promocji dostaną oficjalne potwierdzenie i umowę.

W poniedziałek idzie ostateczne zamówienie do ZWO, więc jeżeli ktoś chce się załapać na niższe ceny i dorzucić do zbiorczego zamówienia, to ma na to ostatnie dni (weekend).

 

Aktualne ceny promo - klik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend dobiega końca. Ja jutro wyjeżdżam i będę w miejscu o bardo słabym zasięgu GSM. Jak do tej pory nie otrzymałem zapowiedzianego potwierdzenia i umowy. Pytanie do Adama, czy nastąpiła jakaś zmiana terminów ?

Jeszcze ma dwie i pół godziny ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend dobiega końca. Ja jutro wyjeżdżam i będę w miejscu o bardo słabym zasięgu GSM. Jak do tej pory nie otrzymałem zapowiedzianego potwierdzenia i umowy. Pytanie do Adama, czy nastąpiła jakaś zmiana terminów ?

Będę miał na uwadze fakt, że jesteś trudno dostępny. Dzięki za info,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu mam jeszcze 2 wolne kamery. Gdyby ktoś chciał podjąć szybką decyzję, to do wyboru są:

- ASI120MC-S (color)

- ASI178MM-C (mono, chłodzona)

 

Więcej info na PW.

 

wysłałem potwierdzenie przelewu (wczoraj zrobiłem, ale dopiero rano o 6 poszło ) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu mam jeszcze 2 wolne kamery. Gdyby ktoś chciał podjąć szybką decyzję, to do wyboru są:

- ASI120MC-S (color)

- ASI178MM-C (mono, chłodzona)

 

Więcej info na PW.

 

Kamery ciągle dostępne. Przypominam się nieśmiało. Mogę spróbować je w ostateczności wymienić na inne, jeżeli ktoś potrzebuje. Dajcie znać.

 

Przy okazji aktualizacji - pieniądze są już w drodze do Chin, możliwy termin wyprodukowania dla nas kamer to połowa sierpnia (udało się przyspieszyć) :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu mam jeszcze 2 wolne kamery. Gdyby ktoś chciał podjąć szybką decyzję, to do wyboru są:

- ASI120MC-S (color)

- ASI178MM-C (mono, chłodzona)

 

Więcej info na PW.

 

ASI178MM-C (mono, chłodzona) ciągle szuka właściciela. Rzekłbym, że nawet pilnie. Zmniejszam na nią cenę do tej, która była w promocji (A).

Cena rynkowa: 4080,05 zł

Cena promo: 3193,43 zł

 

Sprawa pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam świetną wiadomość dla większości osób biorących udział w akcji ZWO. Kamery są w drodze do Warszawy :) To oznacza, że będą ponad miesiąc przed czasem. W tej przesyłce są wszystkie kamery poza kilkoma ASI 224MC. A dokładniej, czekamy na wyprodukowanie brakujących 5 sztuk. Mają być zrobione do końca miesiąca.

Świetnie!

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to powyższe pytanie jest mało istotne. Kiedy będzie wtedy będzie.

Natomiast ciekawi mnie, jak się sam Adamie wyraziłeś " Dzięki temu, że zostaliśmy oficjalnym polskim dealerem marki ZWO", gdzie i jak po zakończeni akcji promocyjnej, będzie można w przyszłości nabyć w Polsce kamery marki ZWO ? Jeśli to nie tajemnica biznesowa, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak odpowiedzi, ale jestem z rodziną na wsi i trochę biorę lekki odwyk od internetu ;)

Co do daty dostarczenia, to pierwotnie kamery miały być w wrześniu. Udało mi się przyspieszyć ich datę produkcji na 25 sierpnia (około). Dostałem informację, że zdecydowana większość kamer jest już gotowa więc miałem wybór następujący: albo czekać na dokończenie brakujących 5 kamer, albo zapłacić dwa razy za shipping i części z Was dostarczyć kamery wcześniej. Wybrałem ten drugi wariant, bo wiem, że fajnie jest coś takiego dostać wcześniej, niż później. Poza tym, lubię zaskakiwać kupujących wcześniejszą dostawą, niż "opóźnioną".

 

W tej chwili ZWO podtrzymuje nadal termin 25 sierpnia - jako datę produkcji wszystkich kamer, więc mam nadzieję, że wszystko i tak będzie przed terminem.

 

A jeżeli chodzi o drugie pytanie, to odpowiem szczerze - nie wiem. Nie podjąłem jeszcze decyzji, co zrobić z Astromarketem. Wiem, że sprawia mi to naprawdę wielką frajdę, ale dopóki nie będę miał na niego ostatecznego pomysłu, to nie podejmę żadnych kroków. Mam naprawdę świetne wspomnienia z czasów, kiedy sam zasuwałem nad Astromarketem. Bardzo fajne to były czasy.

 

W tej chwili działa to tak, że jak ktoś ze znajomych chce kupić jakiś sprzęt astro, to biorąc pod uwagę, że ciągle mam umowy dealerskie z kilkudziesięcioma markami z całego świata, to po prostu zbieram mu możliwie najlepsze opcje i dostarczam sprzęt po dobrych cenach (zawsze są mniejsze niż katalogowe). Nie zajmuje mi to jakoś dużo czasu, a ciągle mogę być jedną nogą w tym "astro światku". Jak ktoś chce coś fajnego kupić, to po prostu zapraszam na priwa. Czuję się trochę jak konsultant, ale może jest to jakiś sposób na życie ;)

 

PS. Kamery są już Niemczech. Tak jak pisałem we wstępie, o kolejności dostarczenia kamer z pierwszej partii decyduje data złożenia zamówienia. Oczywiście będę się kontaktował z Wami bezpośrednio, jak już odbiorę i sprawdzę sprzęt.

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.