Skocz do zawartości

LP 360


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

E, chwila! Dlaczego forum mi zmniejszyło do 10000 pix, ja chcę więcej!

 

 

Do takiego poziomu zwiększyłem limit jakiś czas temu (nie pamiętam dokładnie, możliwe że nawet na Twoją prośbę), mieszczą się w tym nawet mega-mozaiki Księżyca Adama Tomaszewskiego więc stwierdziłem, że to dobra granica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego poziomu zwiększyłem limit jakiś czas temu (nie pamiętam dokładnie, możliwe że nawet na Twoją prośbę), mieszczą się w tym nawet mega-mozaiki Księżyca Adama Tomaszewskiego więc stwierdziłem, że to dobra granica ;)

Tak, była ta akcja :) Niestety takie poziome panoramy potrafią być bardzo długie i niewysokie i potem jest problem. Wrzuciłbym na jakiś serwer zewnętrzny, ale nie znam dobrego i bezpłatnego. Z google chyba się nie da tak wstawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, mógłbyś wrzucić mniejszą wersję opisaną (najważniejsze źródła światła)?

Wrzucę na Mapę Miejscówek :)

Jak znajdę czas, to spróbuję, ale może być z tym słabo.

Dzięki, dobrze mieć to na mapie :)

 

Super pomysł na zdjęcie. Chyba udało mi się zidentyfikować światełko na Kasprowym. Gratuluję i jako miłośnik gór zazdroszczę fajnej nocy w tym miejscu.

To była w zasadzie moja pierwsza poważna wyprawa w prawdziwe góry :) No i się opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to wybrałeś znakomicie. Mi marzy się połączenie pasji górskiej z astronomicznej: Wybrać się z przenośnym setupem do astrofoto i zainstalować się na noc na jakimś szczycie a potem się chwalić: M 51 z Rysów albo lepiej mgławica Koński Łeb ze szczytu Mont Blanc przy temp. -30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to wybrałeś znakomicie. Mi marzy się połączenie pasji górskiej z astronomicznej: Wybrać się z przenośnym setupem do astrofoto i zainstalować się na noc na jakimś szczycie a potem się chwalić: M 51 z Rysów albo lepiej mgławica Koński Łeb ze szczytu Mont Blanc przy temp. -30 :)

Ja po tej wyprawie stwierdziłem, że nie ma sensu się tak męczyć w celu dostępu do dobrego nieba :) Wsiadasz w wygodne auto i jesteś w Bieszczadach bez ruszenia palcem. Oczywiście w górach jest wiele innych elementów wartych zobaczenia, ale dla samego nieba bym się tam nie wybrał :) Raczej nie dźwigałbym tam nawet ultramobilnego montażu. Choć masz rację, że potem byłoby się czym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja w najbliższym nowiu ładuje w auto klamoty i jadę w Beskid Niski.

 

1/ Pytanie w kontekście ewentualnego spotkania, to gdzie i kiedy konkretnie planujesz być? (o ile to nie sekret)

2/ Wybierasz się w Beskidy dla dobrego nieba czy dla górek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tajemnica, jadę 3.08 do schroniska Hajstra w Hucie Polańskiej. W nocy planuję obserwacje a w dzień góry. Na odpoczynek przyjdzie czas później.

 

Miejsce wygląda bardzo obiecująco :yes: .

To już prawie Bieszczady !

Niezależnie od wszystkiego serdecznie życzę udanej pogody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci dobry i bezpłatny serwis do wgrania fotki? Taki, żeby był przeźroczysty, nie jakieś gówniane fotosiki.

 

Spróbuj wgrać na megavisor jako photo-360.

 

megavisor.com

 

Edit: a nie, przepraszam, photo-360 jest do zdjęć produktów 360 stopni

 

Edytowane przez krawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj wgrać na megavisor jako photo-360.

 

megavisor.com

 

Edit: a nie, przepraszam, photo-360 jest do zdjęć produktów 360 stopni

Chodzi o takie, co się kamera kręci naokoło czegoś?

 

Jeśli masz konto na gmailu, to masz też dostęp do darmowego dysku google (15GB pojemności). Wrzuć tam, udostępnij i wklej linka na AP :)

No mogę, ale to trzeba będzie pobierać. A chciałbym wkleić grafikę w post. Ale puki co zrobię tak, bo to zawsze jakieś wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.