Skocz do zawartości

Jakie macie hobby/zainteresowania oprócz astro?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Aishwarya Rai zagra najprawdopodobniej w najnowszym bondzie (mniam) .To będzie jej debiut w hollywood (tak to tylko Indie...)

 

a, jak by ktoś nie pamiętał, Aish to Miss World 1994r ;)

 

No nieeee !!! gul mi się od podłogi odbija....echhhhhhhhhh.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowania poza Astronomią i Astronautyką to:

 

1. Geografia

2. Fizyka

3. Programowanie

4. Gwiezdne Wojny

 

Oczywiście to są te najważniejsze

 

-Pozdrowienia-

Filip Polewewaczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zainteresowania to:

 

1) astronomia;

2) geografia przede wszystkim meteorologia (+ zbieranie minerałów);

3) fotografika;

4) piłka nożna - ale tylko kibic telewizyjno-gazetowy;

5) ornitologia - ale to dawno (teraz za mało czasu na bieganie za ćwirkami)

 

x) leniuchowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje hobby to:

- nurkowanie,

- astronomia,

- fizyka,

- fotografia (pod i nadwodna ;),

- windsurfing,

- malarstwo polskie XIX/XX w.,

- muzyka,

- rower,

- czytanie

ostatnio doszlo lazenie z wykrywaczem metali w roznych dziwnych miejscach...

A w ogole to nie lubie nic nie robic :P

Pozdrawiam,

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba nie ??? ;D

To jest kocie bardzo grzeczne, jedyne zastrzezenia jakie mozna miec to ze sie pierzy, pardon siersci :P

teraz siedzi jakies 20cm ode mnie i patrzy na klawiature...

No i podobno syberyjskie swietnie plywaja, ale moj nie przepada za woda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, malarstwo XIX wieku jako hobby... to juz przegiecie! ;D

 

jezeli kogokolwiek to interesuje to mnie najbardziej pociaga jazda za ukochanym klubem oraz Reprezentacja Polski w futbolu po calym swiecie - zaczelo sie od Italy 90 a na razie na engelowskich wyczynach skonczylo.

 

Ukochany klub to Pogon Szczecin oraz Legia W-wa.

 

inne takie zainteresowania to jezyki - skandynawskie i pochodne.

 

duzo polityki - w szczegolnosci europejskiej, historia, socjologia oraz picie najlepszego piwa na swiecie - Zywca!! :D

 

pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie, że Żywiec (piwo oczywiście :) ) jest najlepsze na świecie !!! Jeszcze niedawno byłem fanem także Beck'sa lecz albo produkcję przenieśli do Polski i zjechało na jakości albo już całkowicie oddałem swoją duszę Żywczykowi ;)

 

A co do kotów syberyjskich to nie mogę się powstrzymać żeby nie dodać, że kiedyś mieliśmy takie powiedzenie (sorry za wyrażenie) - Ty skurwiały kocie syberyjski ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Nie obraźcie się chłopaki. Piwo jes rzeczywiście smaczne ale jak picie piwa można uważać za hobby.

 

Przecież poza zaspokajaniem pragnienia i przyzwyczajenia jest w tej czynności mało rytualizacji sytuacyjnej.

 

Jakie potrzeby wyższego rzędu zaspokajacie poprzez picie piwa. (potrzeba wyższego rzędu wg Maslowa to: potrzeba piękna, nauki, mentalna, samorealizacji.) ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. Nie obraźcie się chłopaki. Piwo jes rzeczywiście smaczne ale jak picie piwa można uważać za hobby.

 

Przecież poza zaspokajaniem pragnienia i przyzwyczajenia jest w tej czynności mało rytualizacji sytuacyjnej.

 

Jakie potrzeby wyższego rzędu zaspokajacie poprzez picie piwa. (potrzeba wyższego rzędu wg Maslowa to: potrzeba piękna, nauki, mentalna, samorealizacji.) ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

Jakie ? A takie:

Potrzeba przebywania w miłym towarzystwie, potrzeba oderwania się od monotonnej i szarej rzeczywistości, potrzeba rozrywki a co często się zdarza podczas przebywania w pubie gra w Darta czy np piłkarzyki ew, bilard, potrzeba popicia zimnym smacznym Żywczykiem pieczonej na grillu kiełbaski, karczku czy szaszłyka !! Mam wymieniać dalej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak fachowiec od reklamówek typu Łudka Bols.

 

Piwo poprostu nie ma tutaj z tym nic wspólnego. Jest tylko środkiem dystansacji do rzeczywistości i zbiorowej euforii tym większej im więcej go wypijecie. To alkochol właśnie powoduje tą:

 

Potrzebe przebywania w miłym towarzystwie, potrzebe oderwania się od monotonnej i szarej rzeczywistości, potrzebe rozrywki a co często się zdarza podczas przebywania w pubie gra w Darta czy np piłkarzyki ew, bilard, potrzebe popicia zimnym smacznym Żywczykiem pieczonej na grillu kiełbaski, karczku czy szaszłyka !! Mam wymieniać dalej ???

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale gdzie w Twojej wypowiedzi jest miejsce na PIWO. Popicie kiełbaski - i to właśnie jest rola zimnego żywczyka, reszta to socjologiczna rytualizacja odróżniająca człowieka od zwierzęcia. Zwierze poprostu chłepce i zrzera. a człowiek jedząc zaspokaja potrzebe głodu z całą wiązką innych indywidualnie rytualizowanych potrzeb.

 

Ja też lubie Piwo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda >:( >:( >:(

Browar elbląski najlepszym browarem Polski ;D ;D ;D

Wczoraj sprawdzałem i zdania nie zmienię!!!!

Pozdro piwosze ;D

Przemas

 

Qnia twarz...a ja męczę się tyle czasu z Beck's'em...qnia twraz ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie uważam picia piwa za żadne hobby, ale jesli już mowa o najlepszym piwie na świecie to tylko:

 

Plznensky Prazrdoj - czyli Pilsner Urquell

 

I tylko kupowany w Czechach. Uwierzcie mi, ale rozlewany w POlsce ma dużo gorszy smak.

 

A propos opcji pod pisaniem posta:

 

Sprawdź to, gdy będziesz dodawać kod lub nie lubisz buziek. - A kto tak przetlumaczyl "check it, ..." ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.