Skocz do zawartości

Refraktor ATM plus dodatki


astroamator1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam refraktor na bazie obiektywu Meade 150/1200,cała kompletna cela w stanie dobrym (mikrorysy),tuba dorabiana,pozostałość po lornecie 2x150,wyciąg SW ostrzy z nasadką bino bez barlowa,z barlowem trzeba przedłużkę.Nasadka bino jest to nasadka WO,tylko oskrobana z farby,(kupiłem na forum strasznie poobijaną więc resztę zeskrobalem,miałem malować jednak brakło czasu),boczne dekielki przyklejone izolacją,nie chciałem kleić na sztywno,bo może ktoś będzie chciał zobaczyć w środku,wszystko działa płynnie.Nasadka skolimowana poprawnie,zresztą do kolimacji nie trzeba jej otwierać,można to zrobić za pomocą pierścieni które są wstawione pod mocowanie okularów,pryzmaty czyściutkie,zero rys.Statyw stalowy 1,75" w stanie bardzo dobrym,montaż własnej konstrukcji,chodzi bardzo płynnie(łożyskowany),zastosowane siodełko to WO,jedynie szyna montażowa to prowizorka.Nasadka kątowa nie jest w zestawie.cena to 1700zł,mogę wysłać chociaż wolałbym odbiór osobisty ze sprawdzeniem na miejscu.w zestawie dwa okulary SW 25mm 52*,oraz ewentualnie skrzynia transportowa z tego tematu

http://astropolis.pl/topic/52413-skrzynia-transportowa-na-refraktor-1501200/.

Sprzedaję tylko w zestawie.

IMG_0018.JPG

IMG_0019.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0023.JPG

IMG_0024.JPG

IMG_0025.JPG

IMG_0027.JPG

IMG_0029.JPG

IMG_0030.JPG

IMG_0033.JPG

Edytowane przez astroamator1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.