Skocz do zawartości

IX Zimowy Zlot Miłośników Astronomii


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

A co mi tam! Przyjadę! Nawet łysy i z dziurą w głowie! :) L-4 do [Alt-Ctrl-Del ad 2017] ale, CO TAM, damy radę! To ma też, tę zaletę Tym razem Moja Najlepsza z Źon od zlotu się nie wymiga! (ktoś musi prowadzić, a narzie prof.n.med. zakazują mi: nawet jeździć rowerem, autem tylko jako pasażer).

Pozdrav dla słowackich kolegów co to darki w piwnicy robią! :))

 

A prelekcję mogę przygotować, i mam nawet pomysł, który przyszedł mi do głowy na neurologii Szp. Klin. nr 2 w RZ :)

 

 

Edytowane przez don Pedro
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Don Pedro, liczę, że się zobaczymy !

 

A poza tym piszę to tutaj ponieważ wcześniejsze plany mi się wyprostowały (albo pogięły, zależy jak patrzeć) i nie mam już przeszkód aby jechać.

Tylko brak miejsc jest hamulcem...

Dlatego proszę mnie umieścić na liście rezerwowej i będę cierpliwie czekał na wieści gdyby jakieś miejsce się zwolniło.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety sala bawialna jest już na maxa zajęta a na liście rezerwowej już jest sporo osób. W najbliższy weekend planuje wybrać się do ośrodka i w jakiś magiczny sposób upchać wszystkich.

Z reguły kilka osób odpada na kilka dni przed zlotem ale z tej ekipy to nie wydaje mi się aby ktoś chciał odpaść :szczerbaty:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend planuje wybrać się do ośrodka i w jakiś magiczny sposób upchać wszystkich.

 

Jeśli od tego ma zależeć obecność Jurka (Kratera) na zlocie, chętnie odstąpię mu moje miejsce na łóżku - ja mogę spać na glebie.

Edytowane przez panasmaras
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

Ja mogę spać w oborze, byle nie ze świniami. Krowy i konie mogą być, mniej śmierdzą.

Podobno zlotowicz-żółtodziób taki chrzest musi przejść :-)

Edytowane przez Paweł Trybus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od tego ma zależeć obecność Jurka (Kratera) na zlocie, chętnie odstąpię mu moje miejsce na łóżku - ja mogę spać na glebie.

Nie ma sprawy Marku, byle by to było miejsce obok kobiety, obiecuję, stanę na wysokości zadania :mr.green: .

 

Poza tym (to już absolutnie nie do Marka :icon_exclaim: ), nie trzeba odstępować, wystarczy przytulić.

Ogólnie jestem drobniutki, śmiało i bezkolizyjnie mogę w łóżko jakiejś Koleżanki pełnić rolę np. kaloryfera.

 

Wreszcie Marek, Paweł, Wy w ogóle zamierzacie spać w trakcie tak krótkiego zlotu :scratchhead: ???

Przecież czasu nie będzie :banan: .

(Aby tylko jeść dali a karmić nas mogą w kilku turach :glodny: !)

 

 

Ale... tam przecież same świnie będą :szczerbaty:

Marek, no co Ty, przecież będą też Koleżanki, nawet równouprawnienie w czasach gender ma swoje granice i nie wolno Koleżanek mieszać do naszych spraw :icon_evil: !

___________________________________________________________________________________________

 

Rozczuliłem się, jeszcze przed zlotem a już poznaje człek prawdziwych przyjaciół :Astrobrać:.

 

Pozdrawiam :Pig:

Edytowane przez Krater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczuliłem się, jeszcze przed zlotem a już poznaje człek prawdziwych przyjaciół :Astrobrać:.

 

Nie masz się co rozczulać. Paweł będzie miał Miyauchi 141 i wiesz jak to może być - ooo, jakie fajne, jakie wielkie, daj popatrzeć...

Najzwyczajniej w świecie chcę sobie zapewnić spokój podczas obserwacji tą dwururą, a do tego potrzebuję parali... odstraszacza akustycznego :szczerbaty:

Edytowane przez panasmaras
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Trybus

Czytałem kiedyś kawał o perypetiach ze spaniem, bardzo politically incorrect:

 

Murzyn, Hindus i Żyd podróżowali samochodem po Ameryce. W środku nocy i prerii mieli awarię. Po ciemku ciężko coś zreperować, postanowili więc poszukać miejsca na nocleg. Szczęściem tuż obok znajdowała się farma, z bardzo życzliwym gospodarzem, który powiedział do niespodziewanych gości:

- Mam w pokoju gościnnym tylko dwa łóżka, tak wiec jeden z was będzie musiał się przespać w chlewiku.
Żyd na to:
- Ja pół życia spędziłem w kibucu. Taki czysty chlewik to dla mnie nic nowego. Ja się tam prześpię.
Żyd poszedł do chlewa, Murzyn z Hindusem zajęli obydwa łóżka w pokoju. Po 15 minutach, pukanie do drzwi pokoju. Za drzwiami stoi Żyd i mówi:
- Niestety w chlewie jest świnia. Nie mogę tam spać, religia mi zabrania.
Na to Hindus:
- Ja żyłem w slumsach Bombaju. Mnie tam świnia nie przeszkadza. Ja będę spał w chlewie.
I tak zrobił. Ale po 15 minutach stał przed drzwiami i mówił do Żyda:
- Nic nie mówiłeś, że tam stoi także krowa. Ja nie mogę tam spać. Religia mi na to nie pozwala.
Tym razem zaoferował się Murzyn:
- Przecież ja jestem z Harlemu. Jak dla mnie spać ze świnią i krową to i tak luksus.
Murzyn poszedł więc do chlewa. Po chwili znowu pukanie do drzwi. Żyd z Hindusem biegną aby je otworzyć. Za drzwiami stoją świnia z krową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak jesteśmy przy temacie...

 

Na polance, w środku Stumilowego Lasu, przy ognisku siedzi Puchatek i piecze kiełbaski.
Przychodzi Kłapouchy, więc Puchatek go grzecznie zaprasza, żeby się przyłączył.
Kłapouchy siada wiec przy ognisku, razem sobie pieką te kiełbaski, ale coś gadka się nie klei.
Więc Kłapouchy, żeby rozluźnić atmosferę, zaczyna się Kubusiowi zwierzać, i mówi:
- Wiesz Puchatku, ja to właściwie nie lubię Prosiaczka...
Na co Puchatek:
-To nie jedz!
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Patrzcie tu:

 

1. Ela
2. Maja
3. BODI
4. PawelBe
5. Sawes
6. Starczek
7. Panasmaras
8. Piotr4d
9. bas.sic
10. Darek_b
11. Lukasz83
12. Aśka
13. Ha-linka
14. Wimmer
15. Marta Szary
16. Karol Szary
17. lukost + 1
18. roberciu
19. gryf188
20. Duser
21. AX
22. Alice
23. Winter
24. LukaszP
25. Grzędziel
26. Karol Wójcicki
27. Paweł Trybus
28. ancientcdr +2
29. alexandra90 + 1

30. Adamo

31. Marcin Matusiński

32. Krater

33. Krzysztof Z + 2

34. Matty

35. Grzesiek Kupniewicz

36. Madzia Olszowiec

 

 

W sumie 42 osób, tak jeszcze na zimowym nie było. :D

 

Osoby zapisane na zlot proszę o sprawdzenie poczty. jest tam info dotyczące grupowego ubezpieczenia od Nieszczęśliwych Wypadków.

Będzie nas mnóstwo, będzie zima, będzie ślisko, lepiej dmuchać na zimne. :icon_cool:

 

Edytowane przez BODI
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.

 

Co Wy na to, żeby w trakcie trwania zlotu zrobić giełdę sprzętu. Myślę, że część z Was ma coś do sprzedania, lub po prostu chce przewietrzyć swoją szafę pełną skarbów?

 

Fajnie by było, gdybyście wpisywali co macie do zaoferowania, lub co chętnie kupilibyście.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Pozostało 27 dni :)

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.