Skocz do zawartości

Wyprzedaż garażowa - duze teleskopy, mobilne montaże, okulary, kamerki, filtry, drobnica,


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Astrotrac zarezerwowany.

 

Jutro zacznę nadawanie paczek. Mam jednak mocno obładowany dzień w pracy, więc nie jestem pewny czy uda mi się ogarnąc wszystkie firmy kurierskie jakie sobie powybieraliście. Postaram się, ale może się przytrafić, że coś wyjdzie dopiero we ftorek.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja


PW rozesłane



------------------------------------------------------------------


1. Montaż paralaktyczny Astrotrac wraz z głowicą TH3010


- Astrotrac

dRvECtoR, WYSŁANA


- TH3010

Darek_B, SPAKOWANA, DANE DO WYSYŁKI UZUPEŁNIONE, CZEKA NA WYSYŁKE


2. SW ED 120/900 z wyciągiem Baadera i dedykowanymi obejmami pod astrofoto.

astroamator1, WYSŁANA


3. Okulary


- 1rpd ST80 30mm 2" (jako gratis do Krowy)

Mantit, SPAKOWANA, CZEKA NA ADRES, ODPOWIEDZ OD FIRM WYSYŁKOWYCH


- Vixen LV9mm 1,25"

wfifiak, WYSŁANA


4. Kątówki 2"


- Kątówka lustrzana 2" SkyWatcher

wfifiak, WYSŁANA


- Kątówka lustrzana 2" TeleVue

SlaweQ, WYSŁANA


5. Filtry 1,25"


- Filrt IR block 1,25"

DOSTĘPNY


- Zestaw filtrów planetarnych Celestron

DOSTĘPNY


6. Kamery i motofocusy


- FireFly PGR mono z noskiem

DOSTĘPNY


- Motofocuser Orion

mateuszecki WYSŁANA


7. Drobnica


- Obejmy 90mm, komplet 2 szt.

_Spirit_ PRZEKAZANA


- Vixen siodełko/zacisk 1 szt.

rafal.irek WYSŁANA


- Głowica triopo kulowa 1 szt.

peter5 WYSŁANA


8. Newton 270/1200 ATM "Krowa".

Mantit, SPAKOWANA, CZEKA NA ADRES, ODPOWIEDZ OD FIRM WYSYŁKOWYCH


9. Sky Atlas 2000.0

robi, DANE DO WYSYŁKI UZUPEŁNIONE, CZEKA NA WYSYŁKE


10. Filtr słoneczny ND Kendrick na tuby 110-130mm.

zbyszekzz, WYSŁANA


A ponieważ sie już gubie w tym, jeśli ktoś nie widzi tu statusu swojej przesyłki, prosze krzyczeć w wątku lub na PW.


Pozdrawiam.



Edytowane przez Hans
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrotrac i Kątówka lustrzana 2" TeleVue wysłane (DHL).

 

Oświadczam, że system nadawania paczek Inpost to najbardziej durny i restrykcyjny system z jakim się zetknąłem. Przegrałem z nim już drugi raz. Historia z Inpost.

 

- odnalazłem punkt nadawania paczek inpost.

- Wyszedłem z pracy i zatargałem im paczki

- Panienka z okienka: A nie, nie. Tu pan nie może nadać paczki która nie jest zarejestrowana w systemie. No to zarejestrujemy ja w czym problem. W punkcie Inpost nie mozna tego zrobic. Musi pan przyjść od razu z wydrukowanymi i oblepionymi etykietami. Ke?

- No dobra, zatargalem paczki z powrotem do biura. Po ogarnięciu spraw roboczych polazlem rejestrować paczki. Po kiego wala ustawianie "ulubionego paczkomatu" jest obowiązkowe? Wuj z nim, niech będzie ten na Jowiszu. Nie można zarejestrować paczki bez adresu e-mail adresata...

- Napisałem do chłopaków którzy zdecydowali się na Inpost o adresy e-,mail.

- Dostałem adresy, ale minął już dzień, jestem znowu w biurze, w międzyczasie udaje mi sie wyrwac kolejne 15 min. na zatarganie 2 DHLek do punktu odbioru, na miejscu ogarniam procedure nadania i oplacenia przesylek, zostaly te cholerne Inposty, ide jeszcze raz do systemu zarejestrować paczkę.

- Musisz podać adres nadawcy, wrrrr. Paczka zarejestrowana w systemie. Drukuj nalepke! Nie wybrano paczki. Jezu jest tylko jedna! Zaznaczam paczke, opcja drukuj nalepki robi sie nieaktywna. Żywa jest tylko opcja anuluj i płać. Nie mogę tu zapłacić. Mam w kieszeni kilka dych na opłacenie wysyłki, ale nie mam przy sobie tokena do banku. Jade do domu. Moze jutro sie uda.

 

I to ma być wygodny system nadawania przesyłek?

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja.

 

Wysyłka dużego newtona okazała się misją niewykonalną :( Mantit, jeszcze raz przepraszam za całą sytuację.

 

Generalnie usługa transportu paczki tych rozmiarów i gabarytów (150x50x50 40 kg) jest wyceniania przez firmy kurierskie na kwoty z zakresu 230-550 pln. To niestety tylko część problemu. Ostatecznym ograniczeniem jest fakt, że DPD (najtańsza opcja) dwukrotnie olało podjęcie przesyłki (procedury reklamacyjne niewiele pomogły). Ja w tej chwili czekam na zwrot kosztów usługi od E-paka.pl. Teleskop na lepsze dni w garażu, a Mantit na zwrot płatności :(

 

Ponieważ w międzyczasie kilka osób wyraziło zainteresowanie Krową, proszę zainteresowanych o kontakt na PW przy uwzględnieniu warunku osobistego odbioru sprzętu.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.