Skocz do zawartości

Prosto z mostu


hadzi3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Myślicie,że śpię ? No cóż filmowanie to masa cierpliwości.

 

Playlista do waszej oceny. Wszystko z wyjątkiem filmu nr 5 było filmowane na...powiedzmy na żywca. nr 5 ma cyfrowo wklejoną planetę i jest delikatnie edytowany pod kątem pozbywania się niechcianych obiektów w kadrze.

Żeby wyłapać smaczek na nr 5 trzeba poczekać.

 

Ujęcie 1.
Jest to ręcznie robiony model planety w skali 8cm podniesiony na słoiczku na świeczkę filmowany na tle z kuchennego blatu w dzień posypanego delikatnie mąką.
Filmowanie odbyło się na aparacie zamontowanym do statywu delikatnie go upuszczająć w kierunku blatu.

Ujęcie 2
Ten sam model z ujęcia 1 w dostępnym zoomie. Zasłonięty książką i...powili odsłonięty.

Ujęcie
Technika z ujęcia 1 nad rozsypaną mąką na blacie.

Ujęcie 4
Miniatura krateru w skali płytki podłogowej na której jest zrobiona filmowana podobną techniką jak ujęcie 1.

Ujęcie 5
O rety...
Scena filmowana na tyłach miasta na balkonie widoczne światła pochodzą od ledowej lampy na myjni samochodowej po prawej stronie i po lewej dwie najjaśniejsze. Mniejsze ułożone w lini to latarnie.
Cyfrowo wstawiłem tam planetę z za której po chwili wylatuje światło z przejeżdżającego samochodu widoczne były 2 ale jedno cyfrowo zasłoniłem. Podobnie jak lampę po prawej na której jest widoczna edycja(jest do poprawy)

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PL-BMl3aju3GZ-JEgftttroZ-0kn09aS-4

 

Dajcie znać jak wam sie podoba kierunek.

Generalnie robię to aby wyglądało najlepiej na full screenie więc tak zalecam oglądać.

Pozdro.

 

 

Dodam jeszcze, że kupiłem minutnik kuchenny z 55 minutowym czasem obrotu

więc pobawimy się z cieniami.

minutnik.jpg

Edytowane przez hadzi3
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kapenkę się pogubilem. Już wcześniej nie było łatwo ale teraz jestem w jakimś matrixie....

Może  mi ktos wytłumaczyc związek gitarry z projektem?

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.