Skocz do zawartości

Zestaw do astrofotografii i ciekawe akcesoria


maquu

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

Sprzedaję, bo brakuje czasu na focenie i przesiadam się na coś znacznie lżejszego i szerokiego.
Proszę o cierpliwość przy rezerwacjach pozycji 1-7, bo pierwszeństwo będzie dla osób/osoby, które są zainteresowane całym zestawem, na który się one składają. Na zestaw są większe możliwości negocjacji niż na pojedyncze elementy icon_smile.gif
Pozycje od 8 w górę są do kupienia niezależnie od zestawu, więc kto pierwszy ten lepszy icon_smile.gif

Poniżej ceny, a w kolejnych postach wrzucę zdjęcia.
Ceny zawierają wysyłkę kurierem, w zależności od wartości elementu - z ubezpieczeniem (dla mojego i Twojego bezpieczeństwa)
Jeśli ktoś weźmie cały zestaw - do dogadania, czy nie lepiej umówić się jakoś na transport osobisty.
Polecam - sprzęt zrobił parę ładnych rzeczy i jest w stanie zrobić zdecydowanie więcej icon_smile.gif Sprzęt utrzymywany z szacunkiem, przechowywany zawsze w suchym pomieszczeniu, mam nawet oryginalne kartony:). Wszystko działa bez zarzutów.

1. Montaż Sky Watcher HEQ-5Pro SynScan – kompletny zestaw taki jak np. tutaj. Zakupiony przeze mnie w Astrokraku w 2011r. Stan bardzo dobry, prowadzenie bez uwag, normalne ślady użytkowania. CENA: 3.600,00 zł

2. Refraktor Sky Watcher 80ED zakupiony przeze mnie w Astrokraku w 2012r. Kompletny zestaw taki jak np tutaj. Stan bardzo dobry, szkło bez uszkodzeń, skaz, normalne ślady użytkowania na tubie. CENA: 2.200,00 zł

3. Orion Guide Scope 50mm, taki jak tutaj – kupiony przeze mnie w Delta Optical. Idealne rozwiązanie lekkiego szukaczoguidera, do którego idealnie pasuje kamera guidująca. Stan bardzo dobry, szkło bez uszkodzeń, skaz, normalne ślady użytkowania. CENA 420,00 zł

4. Orion Star Shoot Autguider taki jak tutaj. Kupiona przeze mnie w Astrokraku. Coś w nim lata po małym upadku (jakby malutka śrubka albo jakiś proszek, nie wiem co, bo nie rozbierałem), ale działa bez zarzutów. Cały zestaw prowadzi spokojnie kilkadziesiąt minut i gwiazdki są punktowe. CENA 750,00 zł

5. Kamera ALLCCD QHY8L taka jak np. tutaj. Kupiona przeze mnie w Astrokraku. Stan idealny. Jeśli ktoś poszukuje przesiadki z aparatu na kamerę kolorową, z chłodzeniem, lub chce od razu zacząć z wyższej półki, to jest to idealne rozwiązanie i gigantyczny skok jakościowy. Jednocześnie wg mnie nawet jeśli ktoś nie robił zdjęć aparatem i chciałby zacząć tą kamerą to spokojnie sobie poradzi.
Kompletny zestaw z okablowaniem, płytą i wynikami z pomiaru fabrycznego parametrów kamery. CENA 4.850,00 zł

6. Reduktor ogniskowej 0,85x i flattener do refraktora ED80 zakupiony przeze mnie w Delta Optical taki jak np. tutaj. Stan idealny, normalne ślady użytkowania. CENA 750,00 zł

7. Złączka do połączenia kamery z Edkiem – zakupiona przeze mnie w Astrokraku. Cena 45,00 zł

8. Poszukiwany przez wielu filtr IDAS taki jak tutaj, kupiony przeze mnie jako używany, ale stan idealny. Tani nie jest, ale warto, jeśli ktoś ma w pobliżu lampy jest bezkonkurencyjny ( porównująć np. z jakimiś Baaderami) idealnie wytnie „złe światło” w pień icon_smile.gif . Cena 1000,00 zł

9. Filtr Baader Ha35nm do do aparatów DSLR i kamer CCD, 2”. Taki jak np. tutaj. Cena 400,00 zł

10. Okular Meade 32mm taki jak tutaj. Fajny, dość już leciwy, szkło widać, że używane, ale daje ładny obraz. Cena 100,00 zł. Gratis dorzucam okular Vixen 10mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje 2 i 6 sprzedane

 

Aktualne statusy:

 

1. Montaż Sky Watcher HEQ-5Pro SynScan NOWA CENA: 3.300,00 zł

2. Refraktor Sky Watcher 80ED SPRZEDANY

3. Orion Guide Scope 50mm, NOWA CENA 400,00 zł

4. Orion Star Shoot Autguider SPRZEDANY

5. Kamera ALLCCD QHY8L NOWA CENA 4.650,00 zł

6. Reduktor ogniskowej 0,85x i flattener do refraktora ED80 SPRZEDANY

 

7. Złączka SPRZEDANA

8. IDAS SPRZEDANY

 

9. Filtr Baader Ha35nm SPRZEDANY

10. Okular Meade 32mm SPRZEDANY

 

Zapraszam na PW zainteresowanych pozostałymi elementami :)

Edytowane przez maquu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.