Skocz do zawartości

EOS 50D, przebieg 31 tys.


adam_bie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam na sprzedaż Canona EOS 50D, samo body.

 

Stan oceniam na bardzo dobry - dbam o sprzęt. Mam go od nowości, jest pudełko, papiery etc. W pełni sprawny.

 

Przebieg 31666 zdjęć.

 

W komplecie wszystko co standardowo w pudełku, dodatkowo:

Aparat ma wymienioną matówkę na taką z kreskami co 1/3 kadru, oryginalna matówka też jest, praktycznie nie używana.

Są 2 baterie, Hahnel i Canon, obie sprawne.

Są 2 karty CF 8GB każda, Lexar Pro 300x i druga Lexar 200x.

Dorzucam też czytnik kart CF.

 

Na wolniejszej karcie jest wgrany Magic Lantern także używając tej karty mamy funkcjonalność ML -> przydatne przy fotografii nocnej.

Szybsza karta nie ma ML więc aparat z nią zachowuje się jak fabryczny.

 

Na ekranie naklejona jest folia ochronna taka jak na ekran telefonu. Nie sciągam jej, jak ktoś chce to sobie zdejmie - nie ma z tym żadnego kłopotu.

 

Wieczorem zbiorę wszystko razem i zrobię zdjęcia.

 

Cena 1000zł już z wysyłką, raczej nie negocjowalna.

Wystawię też aparat w innych miejscach także rezerwacja nie będzie możliwa.

 

/Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedziałem na PW, powtórzę dla wszystkich bo może niejasno napisałem:

 

wymieniona matówka ma kreski z podziałem kadru co 1/3 w pionie i poziomie. Taka mi bardziej do kardowania pasowała i tylko dal tego jąwymieniłem. Robię sporo zdjęć krajobrazu gdzie to się przydaje.

 

Oryginalna 'gładka' matówka jest jak nowa, leży w oryginalnym pudełeczku i są dedykowane szczypczyki do jej podmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/0B5295BQRm3ygX1l3b05pRjBmeFU?usp=sharing

jakość taka sobie ale miałem spore trudności żeby zmusić stary aparat do współpracy z lampą błyskową.

 

Przypominam że na ekranie LCD naklejona jest folia zabezpieczająca - taka sama jak ta na ekrany telefonów. Folia ma rysy, ekran pod nią jest jak nowy. Jak ktoś chce to ją zdejmę i zrobię zdjęcie ekranu bez niej.

 

znalazłem fakturę, z roku 2008 więc zostawiam ją sobie, gwarancja i tak minęła dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.