Skocz do zawartości

Sprzedam wykrywacz metali RUTUS Argo v 3.0


Eternal84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chcę sprzedać wykrywacz metali RUTUS Argo v 3.0 z sonda 29 cm DD zakupiony 9.05.2016 roku. W praktyce niewiele używany. Kilka razy przeczesywalem własną łąkę i dwukrotnie byłem w lesie przeszukać stare wojenne okopy. W sumie znalazłem kilka monet z lat 70 i 80, zapalniczke z łuski i kawałek zasieku. Takie fanty sprawiły że odłożyłem wykrywacz na dobre. Trzeba po prostu znać dobre miejscówki. Wykrywacz oczywiście działa w 100% i jest bez urazów. Dorzucam wszystko co kupiłem do wykrywki: ładowarka do akumulatorków GP, akumulatorki GP - 6 szt.(tyle wchodzi w zasobnik wykrywacza) i oryginalne osłonki RUTUS ktore widać na zdjeciach. Całość wyceniam na 1700 zł. Cena do negocjacji.

Edytowane przez Eternal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zainteresowanym podesle wiecej zdjęć czy też udzielę dodatkowych informacji. Wszelkie dane techniczne latwo znaleźć w necie więc ich nie podałem. Jeśli ktoś miał do czynienia z wykrywaczami to wie ze RUTUS-y to porządne w 100% polskie wykrywacze nie ustepujace zachodnim markom w tej klasie cenowej. Gwarancja do 09.05.2018 roku.

Edytowane przez Eternal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pinpoint - do 30 cm. Taką maksymalną wartość pokazywało w użytku. Pracuje w trybie statycznym, dynamicznym i jednoczesnym. Do tego praca w roznych fitrach, korekcja kamieni, dyskryminacja.

Edytowane przez Eternal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.