Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Astropolis w 2016 roku - małe podsumowanie

* * * * * 1 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

zbyszekzz

zbyszekzz

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

*
Popularny

Witam

Widzę że zostałem „wicelajkiem”. Nie sądziłem nawet że tyle tego wyjdzie. Duża ilość lajków nie oznacza że rozdaję je przypadkowo. Na forum jest wiele ciekawych tematów i myślę że jeśli coś się podoba to warto ten temat „lajkować”

Ponieważ jestem dosyć zawodowo zapracowany, nie za bardzo mam czas na nocne wypady. Lecz dzięki forum mam okazję wiele rzeczy zobaczyć np. świetne zdjęcia nie tylko astronomiczne, lub poczytać o ciekawych zjawiskach (tranzyty, zjawiska ze światłocieniem Ksieżyca).

Jak nie dać lajka kolegą, którzy warunkach amatorskich obserwują tranzyty planet pozasłonecznych, robią piękne nocne panoramy z gwiazdami w tle, piszą o morzach i górach księżycowych w taki sposób że czytam te artykuły kilka razy. Jak nie podziękować koleżance choć w postaci lajka za piękne opisy gwiazd a w szczególności ich kolorów.

Tak w ogóle za 2016 rok daję wielkiego LAJKA :like:  całemu Astropolis.

Pozdrawiam, Zbyszek

+10

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Polecamy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników