Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Takahashi oficjalnie w Polsce

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18214 postów

*
Popularny

logoTakahashi.png

Gdyby kogoś interesował sprzęt marki Takahashi to zapraszam do kontaktu. Po 3 latach dostałem autoryzację dealerską (rozmowy zacząłem jakoś w 2012-2013), więc oficjalnie Takahashi dołączyło do firm, których jestem przedstawicielem (ASA, ATIK, QSI, Astrotrac, iOptron, TS, OOUK, ZWO, FLI, Moravian, Astrolumina, APM, Lunt i 20+ innych).

Jak wiecie, nie sprzedaję sprzętu w typowy, regularny sposób - jestem raczej doradcą dla osób, którym chcę pomagać dobierać lepszy sprzęt i kupować go w Polsce (na prawie i tutejszych warunkach). I powiem szczerze, odpowiada mi taka funkcja. Astronomia, a w szczególności astrofotografia, wymaga budowania bardzo bliskich relacji z klientem i wspierania go na bardzo wielu płaszczyznach. Nie wierzę w sprzęt astro "z pułki", jak bułki. 

Z ciekawostek dodam, że cennik zmieni się w lutym wraz z powiększeniem oferty Takahashi. Mają być nowe produkty (wreszcie - chciałoby się rzec).

Poniżej pełna oferta. Jakby co - znacie do mnie kontakt.

Oferta i cennik Takahashi w Polsce (stan na 1.1.2017).

+19

Jestem oficjalnym partnerem: Teleskop Service, ASA, FLI, Takahashi, ZWO, AstroTrac, Astrolumina, Atik, Explore Scientific, Altair Astro, Geoptic, Gerd Neumann, Hotech, iOptron, Losmandy, Lunt, MoonLite, Starlight Instruments, Omegon, Orion Optics (i wielu innych). Szukasz sprzętu dla siebie? Kliknij tutaj.

AstroKingS.png

RomekAstrobaza

RomekAstrobaza

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 523 postów

Damy Ci znać jak UM w Radomiu ogłosi przetarg na zakup sprzętu do Astrobazy:)

0

sygnatura_aehxwrs.png

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

Przy okazji, z tą marką wiąże się bardzo sentymentalna podróż - moja z Andrzejem (Łysy). Ależ to były czasy. Andrzej kupował wtedy swój zestaw, a ja mu towarzyszyłem. Najpierw pomylił miejsce rezydencji przedstawiciela we Francji - polecieliśmy do Paryża samolotem. Okazało się, że Colmar jest tak daleko od Paryża, że nie ma sensu tam jechać. Spędziliśmy mega fajny weekend w Paryżu - zakupy odpuściliśmy. Potem pojechaliśmy już samochodem z PL do Colmar - i też było fajnie :) Nie mogę znaleźć zdjęć, ale jakiś wątek z tej historii się ostał.

http://astropolis.pl...francja-colmar/

To było w maju 2004 roku. Chryste Panie :) Trochę dawno. 

+1
Post rekomendują: krzysiek.p,

Jestem oficjalnym partnerem: Teleskop Service, ASA, FLI, Takahashi, ZWO, AstroTrac, Astrolumina, Atik, Explore Scientific, Altair Astro, Geoptic, Gerd Neumann, Hotech, iOptron, Losmandy, Lunt, MoonLite, Starlight Instruments, Omegon, Orion Optics (i wielu innych). Szukasz sprzętu dla siebie? Kliknij tutaj.

AstroKingS.png

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

A jednak znalazłem zdjęcia :)

http://astropolis.pl/gallery/colmar/

http://astropolis.pl...part-1/?p=76482

http://astropolis.pl...part-2/?p=76484

Załączone miniatury

• colmar.jpg

+2
Post rekomendują: krzysiek.p, _vk_,

AstroKingS.png

TUR

TUR

Kanopus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1581 postów

Gratulacje Adam ! Mam spory sentyment do tej marki :) Przewidujesz jakieś rabaty dla użytowników Astropolis ;) ?

Użytkownik TUR edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:42

+1
Post rekomendują: Adam_Jesion,
www.iTeleskop.org https://www.facebook.com/brightcomets/posts/ Tel. 727486109

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

Gratulacje Adam ! Mam spory sentyment do tej marki :) Przewidujesz jakieś rabaty dla użytowników Astropolis ;) ?

Oczywiście.

A co do sentymentów, to tak - kiedyś to była wielka rzecz - bardzo wielka. Mogliśmy tylko pomarzyć, a dzisiaj mamy ogromny wybór, włącznie z chińskimi APO, które naprawdę dają radę.

+2
Post rekomendują: .michaś, krzysiek.p,

AstroKingS.png

jutomi

jutomi

Arktur

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1073 postów

To było w maju 2014 roku. Chryste Panie :) Trochę dawno. 

To było jeszcze dawniej... w maju 2004roku.  ^_^

0
"Szczegóły tworzą doskonałość,
a doskonałość nie jest już szczegółem"
Michał Anioł

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

To było jeszcze dawniej... w maju 2004roku.  ^_^

No tak - literówka. 2004 oczywiście. Znalazłem zdjęcia z samego salonu. 

http://astropolis.pl/gallery/colmar/

+1
Post rekomendują: krzysiek.p,

AstroKingS.png

Sebastianus

Sebastianus

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów

No wreszcie, chociaż można było sprowadzać bez problemu od zagranicznych sprzedawców, właśnie dlatego, że nie było dealer w kraju.

Użytkownik Sebastianus edytował ten post 11 styczeń 2017 - 18:19

0

Setup 1: CG5-GT, TS APO ED50, ZWO ASI 120MM (Neximage 5)

Setup 2: Losmandy GM8 Gemini 2 , Celestron SCT 8", Baader Steeltrack, ZWO ASI 120MM (Neximage 5)

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

FSQ85 good price for me my friend!

2 już zamówione, więc może trzeciego dadzą gratis ;) 

0

AstroKingS.png

riklaunim

riklaunim

Syriusz

• Społeczność Astropolis
  • 3062 postów
Ten ich kolimator DK by się przydał, ale to dopiero jak ten DK będzie zrobiony.
0
* Zestaw: ASI 178MM * QHY5R-II * DK14 się szykuje *
* Astrofotografia planetarna i nie tylko ;)

Sebastianus

Sebastianus

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów

2 już zamówione, więc może trzeciego dadzą gratis ;)

Zaklepuje go!

0

Setup 2: Losmandy GM8 Gemini 2 , Celestron SCT 8", Baader Steeltrack, ZWO ASI 120MM (Neximage 5)

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

No wreszcie, chociaż można było sprowadzać bez problemu od zagranicznych sprzedawców, właśnie dlatego, że nie było dealer w kraju.

Kupowanie w UE przez internet to dzisiaj nie problem. U mnie zamawiasz jak potrzebujesz koleżeńskiego supportu, chcesz VATem i podatkami wspierać Polskę, poprawiać budżet Astropolis, oraz trochę zaoszczędzić (choć zakładam, że to nie powinien być priorytet). To tak w skrócie, ale oczywiście do dyspozycji są też regularne sklepy w UE.

0

AstroKingS.png

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • 18214 postów

W piątek wychodzi pierwsze zamówienie, jakby ktoś chciał się dopisać (w grupie raźniej i pewnie taniej) to dajcie znać do jutra wieczorem. Z chęcią dorzucę jakiegoś Mewlona, czy inne EM500 :D

0

AstroKingS.png

Sebastianus

Sebastianus

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów

Kupowanie w UE przez internet to dzisiaj nie problem. U mnie zamawiasz jak potrzebujesz koleżeńskiego supportu, chcesz VATem i podatkami wspierać Polskę, poprawiać budżet Astropolis, oraz trochę zaoszczędzić (choć zakładam, że to nie powinien być priorytet). To tak w skrócie, ale oczywiście do dyspozycji są też regularne sklepy w UE.

Jeżeli ceny będą porównywalne, lub lepsze to wiadoma sprawa. Support, serwis, doradztwo to wartość dodana która zwiększa atrakcyjność. Trzymam kciuki, żeby było taniej niż z uk.  :dobrze:

PS. UK FSQ85 ota only 13770 (5,1 funt) więc podobnie. Wybrałbym u Ciebie.

Seb

Użytkownik Sebastianus edytował ten post 11 styczeń 2017 - 18:30

0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Takahashi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników