Skocz do zawartości

equinox 120ed


tomeczz

Rekomendowane odpowiedzi

nadarza mi się okazja nabycia nieco innego sprzętu apo więc rozważam sprzedaż niedawno nabytego eqionoxa.



Equinox jest bardzo solidny, wymieniony wyciąg sprawuje się bardzo dobrze. Wyciąg jest w kolorze tuby, estetycznie jest dograny. Szkła są czyste bez kurzu, ubytków powłok itp. Brak odprysków farby, ale na oslonie przeciwsłonecznej widać małą ryskę - gdy specyficznie pada światło


Sprzęt odbierałem osobiscie, jest sprawdzony, optycznie wydaje mi się lepszy od zwykłego ed120 ktorego mialem jakis czas temu. Tuba jest solidnie wyczerniona i ma bafle (standardowe edy nie mają bafli). Przede wszystkim teleskop nie "blinkuje" na jasnych obiektach typu wenus czy jowisz. Dobrze rozbija podwójne, gwiazdy "nie iskrzą".

Nie chce kitu wciskać. Ale przez ostatnie lata korzystam tylko z refraktorów i ten eqionox ma u mnie wysokie noty.


Nie mam cisnienia ze sprzedazą. Nie oddam taniej niz kupiłem.

Nie wysyłam, jedynie na ryzyko nabywcy po otrzymaniu wplaty.


pozdrawiam z Ostrzeszowa


tomek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.