Skocz do zawartości

Skaner nasłuchowy UNIDEN UBC-125 XLT


BlackAdder

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam japoński skaner nasłuchowy UNIDEN UBC-125 XLT

Skaner w stanie wizualnym: bdb- , technicznym: bdb , w 100% sprawny. Jest to bardzo dobry skaner, który używałem do nasłuchu stacji ISS i odbioru obrazków ze stacji SSTV (link do mojej strony). Sprawdzał się także bardzo dobrze przy odbiorze map pogodowych z satelit systemu NOAA. Sprzedaję tylko dlatego, że chciałbym się pomału zabrać za krótkofalarstwo i będę potrzebował lepszego sprzętu :)


skaner.jpg


W komplecie : skaner, oryginalna antena, akumulatorki, oryginalne opakowanie, oryginalna instrukcja w j. angielskim a także instrukcja po polsku.



Cena z przesyłką 420 zł.

Edytowane przez BlackAdder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdyby transakcja nie doszła do skutku, może zechciałby kolega wymienić na lornetkę Bresser Corvette 10x50, na gwarancji, wysyłka po mojej stronie. http://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=25_74&products_id=1277&lunety=Lornetka_Bresser_10x50_Corvette_WP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedam japoński skaner nasłuchowy UNIDEN UBC-125 XLT
Skaner w stanie wizualnym: bdb- , technicznym: bdb , w 100% sprawny. Jest to bardzo dobry skaner, który używałem do nasłuchu stacji ISS i odbioru obrazków ze stacji SSTV (link do mojej strony). Sprawdzał się także bardzo dobrze przy odbiorze map pogodowych z satelit systemu NOAA. Sprzedaję tylko dlatego, że chciałbym się pomału zabrać za krótkofalarstwo i będę potrzebował lepszego sprzętu :)
W komplecie : skaner, oryginalna antena, akumulatorki, oryginalne opakowanie, oryginalna instrukcja w j. angielskim a także instrukcja po polsku.
Cena z przesyłką 420 zł.

 

taki lekko offtopic: jakiej anteny używałeś do odbioru NOAA? Antenę też byś miał na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie staram się zrobić tą antenę http://noaa.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/504946/files/blog_yv_696321_1317972_tr_antena_gp.jpg

Tylko że efekty do teraz: pociąłem się nożykiem także palec w plastrze, nasyfiłem w pokoju kablami itp :D :D

 

Witam, jestem krótkofalowcem z licencją i doświadczeniem, jeżeli chcesz wykonać antenę mogę podać dużo szczegółów jak wykonać taką antenę, podałeś GP, oraz wiele innych ciekawych rzeczy które by cię interesowały z tej dziedziny. Tu na moim profilu jest adres internetowy, nie krępuj się kontakt PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.