Skocz do zawartości

SW 102/500 AZ3


IgorM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

sprzedaję

1. Refraktor SW 102/500 na montażu AZ3.

Refraktor służył mi przez 5 miesięcy, ale przyszła pora na zakup czegoś większego.

Zakupiłem go od użytkownika z sąsiedniego forum.


W zestawie:

- Tuba SW 102/500

- Statyw z montażem AZ3

- Okular kitowy 25mm

- Kątówka 45st

- Redukcja na 1,25"

- Szukacz Star Pointer

- Filtr słoneczny (folia trochę już zniszczona, ale mogę dodać nową)

- Półka na akcesoria


Teleskop używałem tylko na balkonie, a "garażowany" był w pokoju.

Tuba ma niewielką rysę na boku. Szkła nie mają rys, stan oceniam na bardzo dobry.

W statywie jedna obręcz przy śrubie dociskąjącej jest pęknięta. W planach miałem naprawę, jednak zdecydowałem się na zmianę zestawu. Dla zainteresowanych kupnem mogę naprawić obręcz przed wysyłką. Poza wyżej wymienionymi wadami wszystko jest sprawne i teleskop jest gotowy do obserwacji.


Możliwy odbiór osobisty w Katowicach/Porębie.

Wysyłka w oryginalnym kartonie.

Cena jaka mnie interesuje to 600zł.


2. Okular SW UWA 6mm w bardzo dobrym stanie. - 100zł


3. Soczewka Barlowa GSO 2x i 1,5x (2 w 1) / 1,25" w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie. - 65zł


4. Kątówka lustrzana 1,25" - 30zł


Aktualnie jestem w Katowicach, a sprzęt trzymam w Porębie, więc zdjęcia pojawią się jak tylko będę przy sprzęcie. W załączniku dodaje zdjęcie teleskopu, które odnalazłem w galerii telefonu. Na tą chwilę mogę przesłać jedynie zdjęcia teleskopu od poprzedniego właścieciela.


post-31024-0-81714200-1484921507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.