Skocz do zawartości

Hakerzy wyczyścili mi konto pomocy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

w dzisiejszych webowych czasach coraz więcej ludzi korzysta tylko z jednej aplikacji - z przeglądarki. niczego nie instalują i nie ściągają, bo po co? wszystko jest w internecie.

Dla takich, jak ja, co ilość programów liczą na 3 cyfrach, to bardzo dobry żart :)

Ale rozumiem, o czym piszesz. Choć faktycznie znasz takie skrajne przypadki, ze nie ma nic poza przeglądarką? Nawet Worda, ani jakiejś gry :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich, jak ja, co ilość programów liczą na 3 cyfrach, to bardzo dobry żart :)

Ale rozumiem, o czym piszesz. Choć faktycznie znasz takie skrajne przypadki, ze nie ma nic poza przeglądarką? Nawet Worda, ani jakiejś gry :) ?

 

i ani jednego addware :-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich, jak ja, co ilość programów liczą na 3 cyfrach, to bardzo dobry żart :)

Ale rozumiem, o czym piszesz. Choć faktycznie znasz takie skrajne przypadki, ze nie ma nic poza przeglądarką? Nawet Worda, ani jakiejś gry :) ?

 

word? aaaaa, pamiętam! to ten stary microsoftowy google docs! ^_^

 

i owszem, spotkałem osobę, która połowę czasu na kompie spędza na graniu i nie wiedziała że są takie gry, które się instaluje.

ma facebooka.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

word? aaaaa, pamiętam! to ten stary microsoftowy google docs! ^_^

 

i owszem, spotkałem osobę, która połowę czasu na kompie spędza na graniu i nie wiedziała że są takie gry, które się instaluje.

ma facebooka.

No cóż, dla mnie google docs są tak beznadziejne, ze unikam jak ognia :) Jak trzeba popracować wspólnie nad jednym tekstem, to jestem zmuszony i używam.

 

Cóż, powiedz temu "graczowi", że bardzo mi przykro, że nie widział żadnej porządnej gry w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego Saper, dla drugiego CoD, co kto woli...

Kto z was rypał pod naukę do zaliczeń w Duke Nuke 3D; kto niedosypiał przez Max Payne; kto odstresowywał się przerabiając na pulpę boty w Quake III Arena :) kto wreszcie ratował świat i przychodził na pomoc rebeliantom w HalfLife?

Ah, zapomiałbym kto z was miał tropikalne wakacje na wysepkach Pacyfiku w FarCry?

Edytowane przez TomaszP1977
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was rypał pod naukę do zaliczeń w Duke Nuke 3D; kto niedosypiał przez Max Payne; kto odstresowywał się przerabiając na pulpę boty w Quake III Arena :) kto wreszcie ratował świat i przychodził na pomoc rebeliantom w HalfLife?

Ah, zapomiałbym kto z was miał tropikalne wakacje na wysepkach Pacyfiku w FarCry?

 

no ba... ale co ciekawe, te legendarne tytuły to poziom techniczny dzisiejszych gier w przeglądarce.

bez instalowania czegokolwiek! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ;/ w dzisiejszych czasach naprawdę trzeba sie pilnować bo wiadomo, że hakerstwo rozwija się wraz z rozwojem internetu. Więc jeśli ktos sie juz decyduje na korzystanie z bankowości internetowej to chyba najlepiej wybrac taki bank, ktory sporo osob poleca, a najlepiej to zrobic jakies rozeznanie wsrod kilku banków. Interesowałem sie tym jakis czas temu i z tego co przeczytalem w necie, czy nawet widziałem w telewizji to chyba ..................... spradza się póki co najlepiej. W tej reklami było coś o systemie Adobe flex, jak sie o nim poczytam, to wiadc ze raczej nie ma sie czym martwic :D Generalnie to wrzuce link, samemu można sprawdzic, co sie bede rozpisywał :D

 

link usunięty

 

następny spam i konto zostanie usunięte

Edytowane przez Darek_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.