Skocz do zawartości

CS6 - która wersja do astro?


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pytanie mam do was. Kompletnie pogłupiałem co jest w której wersji PSa, a różnica w cenie jest kolosalna. Może mi ktoś w prosty sposób wyjasnić którą wersję licencji potrzebuję kupić, by dokonać standardowych operacji na warstwach, popracować nad histogramem itp? Najtańszy CS6 elements to ok 300pln, najbardziej wypasione wersje to okolice 5K pln. Jestem przekonany, że nie potrzebuje tych najdroższych, a po zmianie miejsca pracy nie mam już dostępu do legalnej wersji i muszę jakoś to ogarnąć. Niestety CS3 extended z jaką pracowałem nie jest już dostepna na rynku. Utraciłem również możliwości pracy na użyczonej licencji Maxima DL, więc to tu będę musiał ponieść największy koszt, chciałbym uniknąc kolejnych kilku setek $ kupując wersję PSa która nie jest mi potrzebna,

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem złotym środkiem jest Photoshop CS5. Photoshop Elements nie ma krzywych. Przerabiałem temat kilka miesięcy temu. Obecnie nie ma już pudełkowych wersji. Mnie udało się kupić zafoliowany nowy ps5 za 2 tysiące, z kodem licencją który zarejestrowałem na stronie adobe i wszystko działa. Uważaj na same klucze z allegro.

 

Seb

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczne odpowiedzi.

 

W moim przypadku tylko klasyczny zakup (jak nie mozna pudełkowo, to elektroniczny klucz). Abonamenty do mnie nie przemawiają. Kupię u dystrybutora, żadnych Allegrów itp. Szukam tylko informacji na którą wersję muszę się nastawić, bo dojście do tego ze stron dystrybutorów jest równie przejrzyste jak zrozumienie pakietów operatorów telekomunikacyjnych albo opcji ubezpieczenia :/ Ja jednak starej daty jestem i bez jasnego cennika co, za co, jaka gwarancja i jakie ograniczenia, nie mam ochoty na dalszą rozmowę z dealerem.

 

A wracając do cenników,

 

Abonament dla prywatnej osoby to 25Eur na miesiąc , nie 15. Ja czasy studenta to zamknąłem już bardzo dawno temu. :/

 

CS5 nie jest juz dostępny, CS6 to 3.5K pln... Ja pierdziele. No nic, dzięki, wiem już co, teraz pytanie kiedy... Obawiam się jednak, że przy takich kwotach po prostu odpuszczę. Do fotometrii nie jest to niezbędne. Jak mnie najdzie strzelić mgławiczke "for fun" to na forum trafi jednoklatkowiec, lub coś po bardzo prostej obróbce w jakimś znacząco tańszym sofcie o mniejszych możliwosciach i tyle :) Niestety, Maxim to inna bajka, i to niestety w opcji suite pro... heh

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.