Skocz do zawartości

SW 130/650 Dual Speed + Flattener SW


Kirien

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na małą modyfikację i zmianę skali stąd na sprzedaż idzie wyżej wymieniony astrograf, Teleskop ma rok, stan idealny. Lustra czyściutkie. Jest dobrze skolimowany. Wyciąg z mikroruchami 1:10 - sztywny, nie giba się itp. Spokojnie wytrzymywał EOS 40D a od niedawna ATIK 314L+. Flattener od Sky Watcher + pierścien do canona w zestawie + przejściówka do kamery ATIK. Flattener sprawdza się doskonale przy APSC, natomiast przy małej matrycy jak mój Atik nie jest aż tak niezbędny. Zestaw jest w stanie idealnym. Pudło, folie etc + rachunek z gwarancją. Do tuby oczywiście szukacz i okular LET 28mm 2".Całość wyceniam na 1200 zł z wliczona wysyłką po mojej stronie. Telefon +48 600204110.

Przykładowe zdjęcia zrobione tą niepozorną małą tubka. poniżej:

IC.jpg

M51.jpg

m64.jpg

m66.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzet ma niecaly rok. Bardzo zadbany. Nowa tuba to 890, nowy korektor komy SW to 590 zl. Ja proponuje 1100 zl za zestaw i maske bahtinowa gratis :) naprawde fajny ten newton i daje ladne kontrastowe obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.