Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Synta 6"

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

ErykB

ErykB

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 24 postów

Witam,

w związku z planowanym wyjazdem za granicę, zmuszony jestem rozstać się z moją małą Syntą 6". Teleskop ten posiadam od 2008 roku. Jego stan oceniam jako bardzo dobry, jedyne mankamenty to zarysowania na tubusie w okolicy wyciągu okularowego. Teleskop wyposażony jest w w tradycyjny wyciąg zębatkowy 2" (do teleskopu dołączona jest przejściówka na 1,25") oraz szukacz 6x30. W zestawie kitowe okulary 25 mm i 10 mm.

Przez te niecałe 10 lat teleskop służył mi z powodzeniem do obserwacji obiektów Układu Słonecznego, obiektów głębokiego nieba oraz komet, dając obrazy dobrej jakości. Ze względu na prostotę obsługi jest to idealny wybór dla osób rozpoczynających dopiero przygodę z obserwacjami nieba. Jedyna wada tego teleskopu to jego słuszna waga.

Cena jaka mnie interesuje to 650 zł (+50 zł koszty wysyłki), możliwy jest również odbiór osobisty na terenie woj. Opolskiego. 

W razie pytań lub po zdjęcia zapraszam zainteresowanych na PW.

Pozdrawiam

0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [S] Teleskop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników