Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

ZWO ASI120MC USB 2.0

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

ha.de

ha.de

Regulus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPip
  • 146 postów
Witam!
Mam do sprzedania kolorową kamerkę ZWO ASI120MC (USB 2.0). Sprzęt użyty dosłownie kilka razy, w pełni sprawny, kupiony w październiku 2016.

Cena 800zł. Przesyłka kurierska wliczona.

W załączeniu zdjęcia sprzedawanego sprzętu oraz kilka przykładowych fotografii wykonanych tą kamerą.
Astropozdrowienia,
Hubert

Załączone miniatury

• am_00a.jpg
  • am_00c.jpg
  • am_00d.jpg
  • am_01.jpg
  • am_02.jpg
  • am_03.jpg

0

cwic

cwic

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 24 postów

Serio?!

Załączone miniatury

• asi.JPG

Użytkownik cwic edytował ten post 09 marzec 2017 - 14:47

+1
Post rekomendują: MateuszW,

Maro21

Maro21

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 574 postów

po pierwsze to sprawa sprzedającego i nic nam do tego , po drugie jest niedostępna po trzecie na astroshop.pl jest stówę taniej .

+3
Post rekomendują: bartolini, Agent Smith, .michaś,

asi178mmc, neq6,ts65q,canon 100d,1000d,450d mod, sct8 

karolmasztalerza

karolmasztalerza

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

po trzecie jeszcze taniej mi wyszło na TS Express :P

0

BlackPitchPL

BlackPitchPL

Regulus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPip
  • 104 postów

Ja też się zdziwiłem jak sprzedawałem swoją ale za 500 zł poszła :)

0

ha.de

ha.de

Regulus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPip
  • 146 postów
Aktualizacja: 700zł

Dodam jeszcze, że kupiona w Polsce, w "Teleskopach". Nabywca otrzyma stosowny paragon.
0

Agent Smith

Agent Smith

Wega

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 754 postów

Czy ktokolwiek z "mądrali" wypowiadających się tutaj czytał kiedykolwiek regulamin tutejszej giełdy?

Polecam.

Ciekawa lektura.

W dodatku pisane przez kobietę!

Nie cierpię jak ludzie wpie.....ją swoje długie nosy w cudze sprawy.

+1
Post rekomendują: .michaś,

BlackPitchPL

BlackPitchPL

Regulus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPip
  • 104 postów

W sumie odpowiem bo chcąc nie chcąc wypowiedziałem się w tym ogłoszeniu. Czytałem regulamin, a po drugie primo - to tylko jeden post komentuje ofertę, a kolejne są już chyba bardziej odpowiedzią na zdziwienie kolegi cwic. Używanie liczby mnogiej jest, jakby nadużyciem Panie "Mądralo". Tak samo mój post był jedynie odpowiedzią na zdziwienie użytkownika cwic i nie miał na celu komentowania oferty sprzedawcy. Aby nie było głupio to spytałem niezależne grupy amerykańskich naukowców jak odbierają wypowiedzi po pierwszym poście. 

Mam nadzieję że autor się nie gniewa, przynajmniej jego oferta będzie cały czas na pierwszym miejscu ponieważ zadbaliśmy o promowanie tej oferty :)

0

cwic

cwic

Alderamin

• Astroamator
  • Pip
  • 24 postów

... wyrażenie zdziwienia nie jest jakimś obrażającym czy chamskim komentarzem, raczej zwraca uwagę na to że potencjalni nabywcy są "tuż za rogiem", ale czkają na refleksje ze strony sprzedającego co do ceny przedmiotu. Cóż jeśli można obrazić kogoś w ten sposób to bardzo mi przykro...

Nie uważam że mój nos jest dłuższy od np. obrońców uciśnionych sprzedających,dodatkowo nie wydaje mi się żeby jakiekolwiek miało znaczenie to że regulamin był pisany przez kobietę.

Użytkownik cwic edytował ten post 13 marzec 2017 - 20:07

0

ha.de

ha.de

Regulus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPip
  • 146 postów

Koledzy, dziękuję bardzo za zainteresowanie.

Sprawa wygląda dla mnie bardzo prosto. Mam sprzęt w idealnym stanie, kupiony w Polsce (co jest moim zdaniem bardzo ważne) w teleskopy.pl.

Cena, być może faktycznie, początkowo była zbyt wysoka jak na giełdę, ale została zredukowana. Gdyby chciał ktoś znać powody sprzedaży - proszę bardzo - przesiadam się na 224MC i potrzebne na to fundusze. Gdy ktoś będzie zainteresowany, na pewno rozważy za i przeciw każdej oferty, czy to sklepu z Niemiec, czy sprowadzenia bezpośredniego z Chin, czy w końcu kupna ode mnie.

Nikt nie może mieć pretensji, że sprzedający chce sprzedać stosunkowo drogo, a kupujący kupić stosunkowo tanio.

Chyba tyle na gorąco.

Mała prośba na koniec - chyba nasza pasja ma łączyć, a nie dzielić.

Pozdrowienia,

Hubert

+3
Post rekomendują: BlackPitchPL, cwic, chavez1976,

ha.de

ha.de

Regulus

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPip
  • 146 postów
680zł
0