Skocz do zawartości

Bieszczady 2017 - zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kochani nowi i stare byki czekam na Was w Bieszczadach :)

Wkradł się mały błąd do formularza z potwierdzeniem:

- termin wpłat jest 1 kwietnia

- koszt 330zł.

 

W razie pytań piszcie na maila lub PW lub tel.

 

Rzecz jasna poszukuje prelegentów oraz sponsorów nagród do konkursu ADEPT, wspierajmy młodych miłośników Astronomii.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się zjazd Astrofotografów.
W związku z czym przyszła mi myśl, czy udało by się w czasie trwania zlotu "Stężnica 2017" i w jego ramach, zorganizować warsztaty astrofotografii DS. Z chętnymi do uczestnictwa pewnie nie będzie problemem. Gorzej z prelegentem/ami, który by je poprowadził. Czy któryś z szanownych forumowiczów obeznany w arkanach astrofotografii byłby w stanie przygotować i poprowadzić warsztaty z zakresu pozyskiwania i obróbki zdjęć astro. Wiosenny zlot, za względu na liczbę uczestników i dostępne miejsce, to jedyna okazja żeby takie warsztaty uskutecznić. Nie chodzi przecież o jakieś super szkolenie, tylko o pokazanie co i jak można maksymalnie osiągnąć z danego materiału, taki interaktywny work-flow na żywo.

Co Wy na to?

Ps. Jeśli znajda się chętni, warto założyć nowy temat aby nie śmiecić w wątku z zapisami na zlot.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie czy można by się dołączyć takim sprzętem - nie chcę zajmować miejsca w domku, a mam mobilny domek, jestem samowystarczalny, a wolę tak chyba bo nie wiem czy mi coś nie wypadnie a tak to nie będę zajmował miejsca - oczywiście mogę zrobić jakaś opłatę za miejsce, jedzenie czy inne takie wygody O_O jak bieżąca woda czy coś takiego, ale w sumie mam tam filtr odwróconej osmozy co każdy mógł by nasikać do zbiornika i miał bym wodę do picia :~p. i tak zawsze zabieram z domu 25l ale umyć się czasami fajnie.

 

Tak się tylko pytam, bo przyzwyczaiłem się do mojego AutoHoma i fajnie mi się w nim śpi, dużo miejsca i nikt nie chrapie :)

 

numerów nie zamazuje bo w sumie tu sami swoi, może ktoś mnie gdzieś spotka.

FullSizeRender.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.