Skocz do zawartości

Bieszczady 2017 - zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

wzorem lat ubiegłych organizujemy konkurs a w zasadzie to już mamy 3 konkursy. :)

Pierwszy, flagowy to Adept, który skierowany jest do wszystkich tych, którzy zaczynają przygodę z astronomią i nie posiadają swojego sprzętu obserwacyjnego.

Drugi to Żbik, skierowany jest do najmłodszych w formie dobrej astronomicznej zabawy, w którym każdy z uczestników jest nagradzany ciekawymi nagrodami.

Trzeci konkurs to Hardcore i to jest konkurs grupowy skierowany do wszystkich uczestników zlotu. Jak sama nazwa wskazuje lekko nie jest.

Jak co roku poszukujemy sponsorów, tych dużych i tych małych. Sponsorów, którzy chcieli by ufundować nagrodę w całości lub w części. Wszystkie opcje dozwolone.

Sponsorów, którzy chcieli by nawiązać współpracę na stałe.

Co w zamian? Przede wszystkim prestiż wsparcia szczytnej idei a z drugiej strony reklama w środowisku astronomicznym.

Możliwość wygłoszenia swojej prelekcji promującej własne produkty bądź usługi.

 

Liczę na pomoc i wsparcie

pozdrawiam Adam Kisielewicz

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kochani nowi i stare byki czekam na Was w Bieszczadach :)

Wkradł się mały błąd do formularza z potwierdzeniem:

- termin wpłat jest 1 kwietnia

- koszt 330zł.

 

W razie pytań piszcie na maila lub PW lub tel.

 

Rzecz jasna poszukuje prelegentów oraz sponsorów nagród do konkursu ADEPT, wspierajmy młodych miłośników Astronomii.

 

Adam,

Na stronie jest wciąż data wpłat 30 kwietnia. Która data jest aktualna?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie czy można by się dołączyć takim sprzętem - nie chcę zajmować miejsca w domku, a mam mobilny domek, jestem samowystarczalny, a wolę tak chyba bo nie wiem czy mi coś nie wypadnie a tak to nie będę zajmował miejsca - oczywiście mogę zrobić jakaś opłatę za miejsce, jedzenie czy inne takie wygody O_O jak bieżąca woda czy coś takiego, ale w sumie mam tam filtr odwróconej osmozy co każdy mógł by nasikać do zbiornika i miał bym wodę do picia :~p. i tak zawsze zabieram z domu 25l ale umyć się czasami fajnie.

 

Tak się tylko pytam, bo przyzwyczaiłem się do mojego AutoHoma i fajnie mi się w nim śpi, dużo miejsca i nikt nie chrapie :)

 

numerów nie zamazuje bo w sumie tu sami swoi, może ktoś mnie gdzieś spotka.

 

Stary, Ty naprawdę masz cechy (i wyposażenie) zaawansowanego samotnika :)

 

Tym ciekawiej będzie Cię poznać a także (o ile pozwolisz) obadać ten Twój domek, bo o czymś takim rozmyślam od lat.

 

Obiecuję, że nie będę sikał do zbiornika, bo na moje siki nawet 2 filtry mogłyby nie pomóc :)

 

Do zobaczenia!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ma problemu, domek jest ciekawy i w sumie nie waży więcej niż 60kg

tylko muszę się w końcu zdecydować zapisać i wpłacić kasę :) w tamtym roku tak długi się zastanawiałem że miejsc brakło :( a nie wiedziałem czy można od tak z czapy się zakampić takim domkiem.

 

No nic postaram się w tym roku szybciej zdecydować.

 

Dziwne bo licznik miejsc na stronce zlotu zawiesił się na 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to poproszę o "listę życzeń" - które lornetki mam dla Was przytargać :)

 

Proszę bardzo:

EDG 10x42

Monarch HG 10x42

Monarch 7 10x42 i 8X30

Prostaff 5 10x42

 

Tak naprawdę, najbardziej mi zależy na Monarchu HG. Gdyby dodatkowo była opcja przywłaszczenia tej lornetki na 48h, żeby przemacać ją na tyle, żeby dało się z tego macania popełnić jakąś mini-recenzję, byłoby przecudownie.

A, i gdyby dało radę, to dobrze by było, gdyby obok były wystawione jakieś ładne pierdółeczki, bo będę z żoną i nie chciałbym, żeby mnie odciągała od lornet i pospieszała ;)

 

No nic postaram się w tym roku szybciej zdecydować.

 

Ura - wpadaj, będzie pięknie. Na zlocie w Bieszczadach zawsze jest pięknie.

Edytowane przez panasmaras
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co powyżej, będzie na pewno.

 

Jak dla mnie, zestaw już jest wspaniały, dziękuję pięknie.

Jeśli jednak masz miejsce w bagażniku i chęci, to oczywiście nie zaszkodzi przywiezienie różnych 8x42 i czegoś, o czym nie wspomniałem, a wiesz, że jest dobre i warte uwagi. Ale jak dla mnie, to tylko opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.