Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

[S] DeltaOptical GSO 12" microfocuser 10:1

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Kacpero

Kacpero
  • Nowy
  • 6 postów

Witam, na giełdę trafia moje oczko w głowie, GSO 12". O samym teleskopie powiedzieć mogę iż jest w stanie idealnym, na tubusie nie ma ani jednej ryski, posiadam wszystkie zatyczki i oryginalne kartony. Teleskop pokazał mi wiele wspaniałych mgławic, galaktyk, gromad i planet. Myślę że następnemu właścicielowi będzie służył równie dobrze. Jest jeszcze na kilku-miesięcznej gwarancji. Powód sprzedaży to brak czasu na obserwacje, a nie opłaca się takiego kolosa wystawiać na 2-3 godziny. Cena początkowa: 2800 złociszy. Zdjęcia i szczegóły na PW.

Pozdrawiam, Kacper. 

PS: zdjęcia na zaprzyjaźnionym forum: http://astromaniak.p...=410288#p410288

+1
Post rekomendują: rojas,

Kacpero

Kacpero
  • Nowy
  • 6 postów

Cena w górę. 2900 zł.

Pozdrawiam, Kacper.

+1
Post rekomendują: MaPa,