Skocz do zawartości

Co w takiej sytuacji? Astrokrak


kamilsc

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Fotosnajper12, miało być Amper. Przepraszam

 

Śmieszny jesteś, widzisz gdzieś żebym rządził, żebym groził lub coś nakazywał?

Jak to napisał Fotosnajper12, to jest forum dyskusyjne i napisałem co uważam za stosowne, takie jest moje zdanie, autor tematu wcale się nie musi stosować do mojej odpowiedzi, a jeżeli z Waszej strony (broniących sprzedaż bez paragonu, faktury, a co za tym idzie gwarancji) takie postępowanie jest Ok, to Wasza sprawa i życzę Wam oby Was nie spotkała sytuacja, gdzie kupicie coś bez paragonu, a sprzęt będzie zepsuty, wtedy sprzedający powie, przecież ja Ci tego nie sprzedałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostałeś oszukany, więc się nie udzielaj.

 

Widocznie mam swoje powody do takiego myślenia, zresztą to nie jednorazowy przypadek z brakiem dowodu sprzedaży, a to już jest przegięcie i jeżeli bronisz Ty i inni takie zachowania sprzedających, to widocznie macie w tym interes.

 

Jeżeli JP nie miał by nic na sumieniu, to nie groził by autorowi tego tematu, a zastraszanie jego prawnikami i sprawami w sądzie to norma.

interes? ja nie bronię zachowań typu nie wysyłanie paragonów, mówię tylko, że MI się to nie zdarzyo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. Czyli dyskusja, ale tylko z jednego punktu widzenia? to się chyba nazywa "echo chamber"......

 

Oszukani: narzekajcie tutaj

Nieoszukani: cicho siedźcie, robimy tu wątek tylko dla oszukanych

 

 

 

 

 

 

Dobra, przyznaję poniosły mnie emocje i przepraszam za słowa "Nie zostałeś oszukany, więc się nie udzielaj. "

Niestety nie zrozumie mnie ten, kto nie został oszukany i to chyba tyle z mojej strony w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał kogokolwiek pouczać, sugeruję tylko nieśmiało -_- że przecież jest już wątek poświęcony opiniom o firmie Astrokrak http://astropolis.pl/topic/51942-astrokrak-opinie/page-1.

Ten zaś watek poświęcony jest jednemu konkretnemu przypadkowi i nie ma chyba sensu dublować tematu i pisać tu o swoich osobistych pozytywnych, czy negatywnych doświadczeniach z tą firmą, bo za chwilę tak się wszystko zagmatwa, że pies z kulawą nogą nie zrozumie o co chodzi.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interes? ja nie bronię zachowań typu nie wysyłanie paragonów, mówię tylko, że MI się to nie zdarzyo....

Konstatacja tego typu w dyskusji o przekretach astrokraka - to jak udzial w pochodzie/demonstracji z plakatem w recach :) "nie jestem gayem ", albo "jestem gayem". Wybacz !

 

:)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... prosze tak czy inaczej o usunięcie tematu. Nie mam czasu na sadzenie sie o 200 zł...

 

Zamiast usunięcia podbiję temat. Cały czas jestem ciekaw w jaki sposób Astrokrak odniesie się do problemu.

Liczenie na pójście w zapomnienie tutaj się nie sprawdzi.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem, że pojawił się kolejny wpis. Odrywam się z ciekawości od pracy myśląc "Kamil napisze, że otrzymał poprawioną lornetkę z przeprosinami i jako zadośćuczynienie od firmy kupon na 10% zniżki"

Eh, marzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.