Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Kolorowa kamera QHY8L w idealnym stanie

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Adam_Jesion

Adam_Jesion

AstroKing.pl

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18214 postów

Zapomniałem o najważniejszym - 3690 zł. Weźcie się zlitujcie, bo za chwilę totalnie stracę wiarę w swoje zdolności "handlarza" :D Szukuje mi się interes życia na tej kamerze :P

+2
Post rekomendują: dziki, Amper,

Jestem oficjalnym partnerem: Teleskop Service, ASA, FLI, Takahashi, ZWO, AstroTrac, Astrolumina, Atik, Explore Scientific, Altair Astro, Geoptic, Gerd Neumann, Hotech, iOptron, Losmandy, Lunt, MoonLite, Starlight Instruments, Omegon, Orion Optics (i wielu innych). Szukasz sprzętu dla siebie? Kliknij tutaj.

AstroKingS.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [S] Astrofoto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników