Skocz do zawartości

Dobson 10" De-Luxe GSO - stan perfect.


Borowy  Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania dobsona GSO De-Luxe 10". Teleskop i osprzęt jest w bardzo dobrym stanie, jako że bardziej zajmuje mnie astrofoto, to tego teleskopu użyłem dosłownie kilka razy. W zestawie wszystko co dała fabryka : teleskop + szukacz + okular 9mm + okular 30mm + redukcja 2"/1.25" + przedłużka 55mm + chłodzenie lustra, dodatkowo "kolimator" Hamala. Teleskop kupiłem ok. 2 lata temu, mam paragon, instrukcję i już nieważną gwarancję. Brak opakowań, dlatego preferuję odbiór osobisty lub mój dowóz w rozsądnej odległości.

Sprzęt trzymam w domku na działce, okolice Cekcyna (Tuchola, Świecie).

Cena 1600zł.

 

Pozdrawiam

Borowy Misiek

:)

WP_20160906_12_30_06_Rich.jpg

WP_20160906_12_30_16_Rich.jpg

WP_20160906_12_31_28_Rich.jpg

WP_20161111_13_10_11_Rich.jpg

WP_20160906_12_31_43_Rich.jpg

Edytowane przez Borowy Misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania dobsona GSO De-Luxe 10". Teleskop i osprzęt jest w bardzo dobrym stanie, jako że bardziej zajmuje mnie astrofoto, to tego teleskopu użyłem dosłownie kilka razy. W zestawie wszystko co dała fabryka : teleskop + szukacz + okular 9mm + okular 30mm + redukcja 2"/1.25" + przedłużka 55mm + chłodzenie lustra, dodatkowo "kolimator" Hamala. Teleskop kupiłem ok. 2 lata temu, mam paragon, instrukcję i już nieważną gwarancję. Brak opakowań, dlatego preferuję odbiór osobisty lub mój dowóz w rozsądnej odległości.

Sprzęt trzymam w domku na działce, okolice Cekcyna (Tuchola, Świecie).

Cena 1600zł.

 

Pozdrawiam

Borowy Misiek

:)

proszę o kontakt 531 244820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.