Skocz do zawartości

Warsztaty Astrofotografii Praktycznej RODOS wiosna 2017


dziki

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie zlotu na RODOS kompletnie zamieniliśmy cykl dnia z nocą: zjazd do hotelu koło 5 rano, śniadanie o 11, obiad 16:30... ledwo wystarczyło czasu na pamiątkowe zdjęcie w promieniach zachodzącego słońca :) A dzisiaj w planach kolejna czysta noc...

 

Od lewej stoją: Szymek_o, poldip, Krater, .zombi., Grzędziel, bujarek, dziki, Pav1007.

 

IMG_8042_ALR_PS_144.jpg

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem chwilę czasu żeby wstępnie ogarnąć materiał zebrany na Rodos.

 

Przy okazji parę słów podsumowania i moich refleksji:

Było fantastycznie - tylko takie określenie mi się na usta nasuwa. 3 dni doskonałej pogody (może lekki cirrus drugiej nocy, ale nie wymagajmy cudów), ciepło, słonecznie w dzień, wygodne i tanie spanie. No i najważniejsze -wspaniała, przyjazna atmosfera. Chyba każdy z nas założony plan astrofoto zrealizował bez większych wpadek i problemów. Jedyne niepowodzenia to awaria mojego Atika -na szczęście miałem Canona który z powodzeniem go zastąpił, Paweł testując ASI 071 miał drobny problem z flatami, Dziki walczył z niesubordynacją drona, który odmówił powrotu. Zakończyło się to efektownym sprintem i karnym doprowadzeniem uciekiniera do porządku.

Za to pełnym sukcesem i szczęśliwym lądowaniem zakończył się lot szybowcem ze śmiałkiem Kraterem na pokładzie. Ale przede wszystkim wszyscy wróciliśmy z gigabajtami zebranego materiału

 

Na koniec serdeczne podziękowania dla Szymka który nas wspaniale ugościł, żywił w nocy i w ogóle zadbał o wszystko.

SZYMEK, JESTEŚ WIELKI !!!

D Z I Ę K U J E M Y

 

Edytowane przez Grzędziel
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajno! Strasznie żałuję że mnie tam nie było, no ale są ważniejsze rzeczy... Ilość materiału wręcz imponująca.

Udało mi się zaliczyć dwie nocki w ubiegłym tygodniu w Broku czego efektem były cztery pełne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajno! Strasznie żałuję że mnie tam nie było, no ale są ważniejsze rzeczy... Ilość materiału wręcz imponująca.

Udało mi się zaliczyć dwie nocki w ubiegłym tygodniu w Broku czego efektem były cztery pełne fotki.

 

Maćku, ale myślami byliśmy z Tobą, szczególnie zajadając szymkową kaszankę. :)

Twoje miejsce przy stole było puste i czeka na Ciebie.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie zlotu na RODOS kompletnie zamieniliśmy cykl dnia z nocą: zjazd do hotelu koło 5 rano, śniadanie o 11, obiad 16:30... ledwo wystarczyło czasu na pamiątkowe zdjęcie w promieniach zachodzącego słońca :) A dzisiaj w planach kolejna czysta noc...

 

Od lewej stoją: Szymek_o, poldip, Krater, .zombi., Grzędziel, bujarek, dziki, Pav1007.

 

attachicon.gifIMG_8042_ALR_PS_144.jpg

Chyba najwyższa pora bym dołączył do tego towarzystwa. Inaczej nie ruszę z miejsca . Daleko mi do Was , ale na lepszych trzeba sie wzorować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie zlotu na RODOS kompletnie zamieniliśmy cykl dnia z nocą: zjazd do hotelu koło 5 rano, śniadanie o 11, obiad 16:30... ledwo wystarczyło czasu na pamiątkowe zdjęcie w promieniach zachodzącego słońca :) A dzisiaj w planach kolejna czysta noc...

 

Od lewej stoją: Szymek_o, poldip, Krater, .zombi., Grzędziel, bujarek, dziki, Pav1007.

 

attachicon.gifIMG_8042_ALR_PS_144.jpg

Mam nieodparte wrażenie, że wyglądam jak ochroniarz tej grupy :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwisz? Od paru lat jesteś dla mnie idolem astrofoto

.

 

Oj... Dzięki, ale mnie załamał Dziki bo znam smak tego barszczu.

@Paweł- szeryf.....

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.