Skocz do zawartości

lumpo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam sprzedaż montażu N-EQ6 Syntrek.

Stan igła - nawet lepszy niz z fabryki, kupiony w Astrokraku z dodatkową opcją modyfikacji za którą dopłaciłem chyba 500zł
".. wprowadzono szereg usprawnień poprawiających jakość pracy montażu. Upgrade polega na wymianie łożysk na markowe - wysokiej jakości i precyzji oraz na ponownym wyregulowaniu mechanizmu, usunięciu luzów i przesmarowaniem odpowiednim smarem części ruchomych. (cyt. z ASTROKRAK)".

Kupiony około 3 lata temu. Dwa razy użyty - tylko do wizuala z leciutką tubą. Cały czas przeleżał w kartonie. Miał służyć do astrofoto, ale poległem..brak czasu..
Żadnych obić. W zestawie przeciwwagi, statyw, pilot, szyna dovetail, papiery..oryginalne kartony. Wszystko stan piękny, cacy, cycuszki..

cena..hmm.. 4 200 zł. Jest jak nowy. Daję gwarancję rozruchową.
odbiór osobisty. Jak ktoś chce to moge wysłać kurierem na koszt kupujacego.

Fotki wrzucę jak zrobię.

W części kosztów rozliczenia mogę przyjąć lornetkę D.O. Extreme, lub okulary TV DELOS - w stanie idealnym.
Poszukuje też gitary elektrycznej Gibson LP, lub wzmacniacz Marshall JCM800 lub JVM - więc też mogę się zamienić.. icon_wink.gif

zainteresowanych prosze na pw.
Rozważe wszystkie poważnie brzmiące oferty..

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.