Skocz do zawartości

Głowica Meade Autostar szrot


dj_peterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, wiosenne porządki skłoniły mnie do usunięcia kilku klamotów szrotowatych :)

Sprzedaję głowice Meade Autostar chyba DS 2070, elektronika działa. Bez statywu - została sama podstawka a kikuty mocowania nóg odciąłem. Jak widać była mocno poturbowana - taką kupiłem, miała być do timelapsów.

Można ją przykręcić do statywu np. od Astro EQ... przez jakąś tuleję dystansową (śruba jest).

Uszkodzona była głowica do mocowanie obejmy teleskopu (70/700) - lichy odlew musiał pęknąć w miejscu docisku hamulca, więc dorobiłem mocniejsze u tokarza. Brak dekielka komory bateryjnej. Pilot nie miał kabla więc dorobiłem ze skrętki internetowej. Zębatka od reduktora obrotów ocierała o wystające elementy odlewu w doniczce więc je zeszlifowałem. Blaszka sprężynująca dociskowa ślimaka była urwana i zastąpiłem ją sprężynką. Skleciłem to wszystko i tak leży nieboże, a może ktoś na części weźmie albo do ATM?

200PLN z moją wysyłką chyba nie jest wygórowaną kwotą ;)

Pozdro!

_1750404.JPG

_1750405.JPG

_1750408.JPG

_1750410.JPG

_1750412.JPG

_1750415.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.