Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Teneryfa - marzec 2017- relacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Bartosz

Bartosz

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 749 postów

No powiedzmy wejście na szczyt 27 EUR (kolejka), Daniel załatwił wejściówki bo ilość zwiedzających jest limitowana.

Siam Park do 30 EUR, przy zakupie online 5 EUR jest na konsumpcję.

Auto 247 EUR/4 osoby = 61,75 EUR + paliwo 30 EUR/osobę (według rachunków).

Apartament - tak jak Daniel pisał 18,5 EUR/dobę x 10 = 185 EUR. Na ostatnią noc wzięliśmy normalny hotel (Daniel z Agą wylatywali o jeden dzień wcześniej) 99 EUR/dobę, czyli po 50 EUR/osobę.

Reszta to jedzenie - zakup prowiantu do samodzielnego przygotowania lub restauracje.

Jak na razie podane koszty to 384 EUR + 250 EUR za przelot w moim przypadku tj. razem 634 EUR. No i do tego jedzenie i picie :)

Patrząc na ceny w biurach podróży to jest naprawdę dobra cena, w której byliśmy mobilni i zwiedzaliśmy ile chcieliśmy, jechaliśmy kiedy chcieliśmy (kiedy ja chciałem :) )

+2
Post rekomendują: Ineska, napoleon,
Pozdrawiam,
Bartosz
Leszno 51° 50' , 16° 33'

zdzichu

zdzichu

Alnitak

• Astroamator
  • PipPip
  • 51 postów

Wow, gdzie Ty wydałeś te 600 euro? Dziwię się bo my tyle we dwójkę nie wydaliśmy  :)

Koszty na osobę:

apartament - 180

wynajęcie auta - 60

paliwo - 30

Siam Park - 30

x 2 = 600

Przyjmując wersję, że jedzenie kosztuje nas 0, to używając matematyki dyskretnej, trochę mechaniki kwantowej, myślę że da się udowodnić (z dość dużą dozą prawdopodobieństwa, graniczącą z pewnością) że wydaliście mniej niż 600  :P

Zdzichu , wejście na szczyt Teide przecież jest darmowe, nie ma osobnej opłaty za rezerwację

Nie wiedziałem, myślałem że to była ekstra opłata.

Niezależnie od tego co ile dokładnie kosztowało uważam, że było warto :yes:

Użytkownik zdzichu edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 16:11

0

Bartosz

Bartosz

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 749 postów

Oczywiście było warto.

To nie czas i miejsce, aby obnażać na co kto wydał :)

+2
Post rekomendują: napoleon, zdzichu,
Pozdrawiam,
Bartosz
Leszno 51° 50' , 16° 33'

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Teneryfa, Kanary, Wyspy Kanaryjskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników