Skocz do zawartości

TS Optics Newton 10" F/4 UNC w karbonie i korektor komy


TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Sprzedam:

 

1. Teleskop Newtona 10" F/4 w karbonie. Pożeracz fotonów do astrofoto !

http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p5034_TS-Optics-10--f-4-UNC-Newtonian-Telescope---Carbon-Tube---made-in-Germany.html

Teleskop zakupiony na giełdzie forum jakiś czas temu, ale leży nieużywany.... Waga 12 kg, wiec spokojnie pojedzie na EQ6. Stan luster bdb.

Cena 3350 zł. Nowy 1298 EUR + koszt przesyłki, czyli jakies 2000 zł więcej.

Ps. Jedna uwaga w zestawie nie ma szukacza ale jest dovetail Losmandy oraz drugi typu Vixen.

 

2. Koma korektor Baader MPCC III. Świeżo zakupiony. Cena 395 zł.

 

Pozdrawiam

Pawel

Edytowane przez TUR
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korektor nieaktualny. Cena w dół 2900. Nie jest dobrze jak za takie pieniądze porządny Newton w karbonie nie znalazł jeszcze nowego właściciela....

 

Pozdrawiam

Pawel

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.:-)

 

Takie czasy , dla jednych dobre a dla sprzedających gorsze , sam się dziwię , takie akcesoria za 50% ceny i są dalej na giełdzie , aktualnie u nas na giełdach jest najtaniej w Europie i warto coś czasem kupić jak mamy taką potrzebą.

 

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie ma..... Sprzęt kupiłem za 3500 a nie mogę sprzedać za 2700 :( Masakra....

Nie wymieniajcie sprzętu za często....

Dobrze, ze moja żona nie czyta Astropolis bo wyrzuciłaby mnie z domu za to ile straciłem na tych zmianach sprzętu :(

 

Pozdrawiam

Paweł 

 

 

  • Lubię 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, TUR napisał:

Łatwo nie ma..... Sprzęt kupiłem za 3500 a nie mogę sprzedać za 2700 :( Masakra....

Nie wymieniajcie sprzętu za często....

Dobrze, ze moja żona nie czyta Astropolis bo wyrzuciłaby mnie z domu za to ile straciłem na tych zmianach sprzętu :(

 

Pozdrawiam

Paweł 

 

 

Kamerę kupiłem za 14k sprzedałem za 9.5, następna kupiłem za 5.5 (zreszta od Ciebie Pawle) sprzedałem za  3.5. Mam pisać dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wg mnie to kwestia timingu. Ja brałbym od Ciebie tego Newtona z korektorem, ale po prostu nie teraz ($$$). W sierpniu, realnie pewnie we wrześniu :) 

Tak jest z wieloma fajnymi kamerami, montażami jakie widzę. 

Cena jest mega atrakcyjna jak za taki sprzęt, ale wiesz że trzeba to posadzić jeszcze na dobrym montażu LUB spróbować na EQ6 krótkich czasów z taką kamerką, jak ASI-1600 (którą mam) :D Myślę o takim eksperymencie z takim pożeraczem fotonów właśnie jaki masz; idealnie by pasował, no ale mam teraz akurat dołek $$$ i sam wyprzedaje sprzęt ;) Za to we wrześniu od razu jechałbym po to do Ciebie... 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.