Skocz do zawartości

teleskop Celestron LCM N 114/1000 GoTo


sferoida

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie sprzedam teleskop Celestron LCM N 114/1000 GoTo, coś takiego:http://www.astroshop.pl/celestron-teleskop-n-114-1000-lcm-goto/p,19194 .


Fajna zabaweczka na początek, daje bardzo dobre obrazy Księżyca, planetek, gromadek. Jestem pierwszym właścicielem, zakupiony w 2013r. Od czasu, gdy skompletowałem sobie zestaw astrofoto stoi i robi za dekorację. W pewnym momencie każdy chyba uznaje, że za dużo gratów nazbierał, a może się komuś przydać. Ponieważ nigdy nie przekonałem się do szukacza typu RedDot, zamontowałem gniazdo pod typowy szukacz optyczny np. SW. (ale do zestawu dołączam tylko samo gniazdo, fabryczny szukacz RedDot oczywiście zostaje). Teleskop sprzedaję bez okularów, stan teleskopu uznaję za bardzo dobry. Pewnie znajdzie się jakaś ryska, ale nic nie rzuciło się w oczy. Dorzucam jako gratis zasilacz 12V, choć może pracować na bateriach.


Cena jaką proponuję to 300 + 30 zł przesyłka


DSC_0072.jpg

DSC_0073.jpg

DSC_0074.jpg

DSC_0075.jpg

DSC_0076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trochę pytań, mam nadzieję, że wszystkim odpowiedziałem. Jeden z kolegów był pierwszy zdecydowany i już czekam na przelew. Gdy wszystko będzie w porządku to ogłoszenie uznam za nieaktualne. Na razie dziękuję zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.