Skocz do zawartości

Astrozlot Bieszczady 2017 - relacje


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

UNIKAT!

Darek Bobak na zdjęciu :-)

attachicon.gif20170518_181706.jpg

Czy ktoś wcześniej widział Darka z telefonem a nie za Canonem ? Co się dzieje z tym światem :szczerbaty:

 

A przy okazji , dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo, a Adamowi za ogarnięcie tego całości . Nie mogę pominąć w podziękowaniach jeszcze Agatki za Astromafię , zabawa była świetna.

Edytowane przez gryf188
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1h 20 min w trasie i jestem w domu, fajnie że mam blisko.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, a w szczególności dla organizatorów Adama i wszystkich którzy go wspierali, i Pawła za poprowadzenia warsztatów.

Szczęśliwego powrotu do MSD. Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem.

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu - dziękuję Wszystkim za towarzystwo, wspólne obserwacje i świetną zabawę :)

Do zobaczenia!

 

Organizacja zlotu jak zwykle super. O Adamo nie będę pisał, bo byłaby to kalka z poprzednich lat, Uli jak najbardziej należał się "złoty identyfikator", a Agatkowi podziękowania za zajefajną zabawę w Astromafię. O ile ze strony organizatorów wszystko było w najlepszym porządku, o tyle właściciele ośrodka przegięli. Rozumiem, że biznes itd..., ale lampy zmieniły to miejsce w Las Vegas. Dosłownie. :( Astrofoto dawało jakoś radę, lecz wizual to była totalna porażka. Do tego goście z innych grup z lubością napierdzielający po oczach tysiącwatowymi halogenami, "bo coś się dzieje i trzeba zobaczyć co". Chyba naprawdę trzeba będzie kupić działkę. ;)

PS. Zasłyszane podczas wędrówki od teleskopu do teleskopu. Jakaś pani do pana (inni goście): "-Szkoda, że nie ma Księżyca, można by były popatrzeć, no i łatwiej do ośrodka wrócić". Nosz motyla noga!!! Może jeszcze frytki do tego????

 

Paweł, trafione w punkt - nic dodać nic ująć!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tam byłem i lornetkowe wino piłem! Co my teraz, biedne bino-sierotki szerokopolowe, zrobimy bez tego Nikona WX???

 

Szkoda tylko, że warunki podczas drugiej i ostatniej nocy zlotu nie pozwoliły wydobyć wszystkich zalet tej nowej lornetki. Został straszny niedosyt.

 

Podczas krótkiej sesji na górce, przerwanej napłynięciem tłustej, syfiastej i spoconej chmurwy udało się złowić kometę Johnsona (C/2015 V2) w Wolarzu.

 

Zlot był

 

CUDOWNY!

 

Podziękowania dla Adama za oranizację, dla pogody, że wytrzymała, dla WAS, że słuchaliście (?) mojego ględzenia o lornetkach.

Jeszcze trzy moje zdjęcia z ostatniej nocy, ze wspólnym mottem a'la Max

 

"Ale po oni tam pojechali z tymi lornekami?"

 

Zdjęcie 1, czyli "obcy wylądowali"

Zdjęcie 2 czyli "nasza grupa lornetkowa bardzo silna jest i zdrowa"

Zdjęcie 3 czyli "chłopacy przy pracy"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny już raz widzieć wasze mordki - bezcenne !

Dziękuje Adamo :)

Dziękuje drogie koleżanki i koledzy za wspaniałe towarzystwo - uwielbiam Was - nie będę wszystkich wymieniać Wy wiecie :)

Agatko- z Tobą nie można się nudzić, świetne pomysły na gry i zabawy :)

Pogoda - wspaniała !

Muzyka przy OgniskoGrillu o 3 nad ranem - najlepsza :D

Niebo Cudowne :)

Ośrodek ... Hmm Sawes napisał wszystko !

Dziękuje Wam i do zobaczenia !

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Adamo za ogarnięcie po raz kolejny zlotu. Także podziękowania dla Uli i Krzyśka za zorganizowanie konkursów, dla prelegentów za wszystkie wykłady i warsztaty, dla Marcina za transport, dla Agaty za Astromafię i dla wszystkich, z którymi miałem okazję pogadać na tematy wszelakie.

Na koniec standardowo: Do następnego!

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za to, że byli...Tworzyliście świetną atmosferę i wspólnotę. Gratulacje dla organizatorów!

 

Adamo, dzięki jeszcze raz za koszulkę. Mam co założyć na Wigilię.

 

Wszystko obfotografowane, ale spróbuję być oryginalny:

 

 

 

 

 

post-21014-0-39317900-1495405098_thumb.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.